Turkcell ADL İndirim Kampanyası

12.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Turkcell müşterilerinin ADL mağazalarından yapmış oldukları alışverişlerde sağladığı indirim kampanyası kapsamında, hizmetlerden yararlanabilmenin ön koşulu Sarı kutu uygulamasına geçmiş olmanızdır.

Turkcell ADL İndirim Kampanyası

Turkcell müşterilerinin ADL mağazalarından yapmış oldukları alışverişlerde sağladığı indirim kampanyası kapsamında, hizmetlerden yararlanabilmenin ön koşulu Sarı kutu uygulamasına geçmiş olmanızdır. Turkcell abonesi iseniz ve kesintisiz olmak koşulu ile 1 yıl veya daha fazla sesli görüşme imkanı sağlayan hattını kullanmış iseniz, bu programa katılma anına kadar geçirdiğiniz sürede her bir gün için 1 puan kazanmaktasınız.  Sonrasında da kalmaya devam ettikleri her gün için 10 puan kazanmaktasınız. Bu kapsamda biriken puanlarınız ile neler yapabileceğiniz konusunda bir yazı dizisi hazırladık. Bu kapsamda sarı kutu kapsamında elde edeceğiniz ayrıcalıkların ilk bölümünü bu yazımızda inceledik. Kazanmış olduğunuz puanlar 1 sonraki yılın son gününe kadar kullanılabilmektedir. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için faturalı veya faturasız Turkcell telefon hattına 1 yıldır sahip olmanız yeterlidir. SARIKUTU yazıp 2222’ye mesaj göndermek sureti ile, internet online işlemler menüsünden veya müşteri hizmetlerini arayarak katılım sağlayabilirsiniz.

ADL indiriminden yararlanmak için 250 sarı kutu puan biriktirmeniz gerekmektedir. Puanı biriktirmeniz durumunda 100 TL alışverişinize 30 TL indirim sağlanacaktır. SK87 yazarak 2200 a göndererek kampanyaya dahil olabilirsiniz. İndirimler sadece internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olup 31.09.2017 tarihinde sona erecektir. İndirim kodu sadece 1 kez kullanılabilir. Ancak sınırsız indirim kodu alabilirsiniz.  Diğer kampanyalar ile de birleştirmenize olanak bulunmamaktadır.

Rezan Kiraz Astroloji Paketi kampanyası

SK05 yazarak 2200 a göndereceğiniz mesaj ile katılım sağlayabileceğiniz kampanyada, en güncel burç yorumlarınızı öğrenebilirsiniz. İlişkilerimize rehberlik edecek ve yükseleniniz hakkında yorumlarda bulunacak Rezan Kiraz avantajından, sitesinde belirtilen indirimler oranında yararlanacaksınız.

Lezzetli Hediye’den 25 TL indirim kampanyası

SK24 yazarak 2200 a göndereceğiniz mesaj ile katılım sağlayabileceğiniz kampanyada 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim yapılacaktır. Ve son katılım tarihi 31.12.2017 olarak belirlenmiştir. İnternet sitesinden yapmış olduğunuz alışverişlerde indirim kodunuzu kullanabilirsiniz. Ancak başka kampanya ile birleştirmeniz veya 3. Kişilere devretmeniz mümkün değildir. Bu kapsamda biriktirmeniz gereken puan ise sadece 300 dür. İndirim kodunu sadece bir kez kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.