Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2017

22.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Turkcell müşterilerinin bedava internet kazanmak için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Bedava indirim paketleri Türkcell operatörü tarafından düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2017

Turkcell müşterilerinin bedava internet kazanmak için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Bedava indirim paketleri Türkcell operatörü tarafından düzenli olarak yayınlanmaktadır. Bu kampanyalarla operatörler müşterilerin internet talebini arttırmayı başarmışlardır.

Türkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkcell bedava internet nasıl yapılır ile alakalı olan paketleri ve kampanyaları sizler için toplayıp derlerdik. Bu sayede bireylerin interneti ve haklarını daha iyi ve kaliteli kullanmalarını amaçladık.  Siteyi takipte kalarak düzenli kampanyalardan kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. En güncel ve yeni internet paketi ve diğer kampanyalardan haberdar olup, bilgi alabilirsiniz. Özellikle günümüze artan internet ihtiyacına GSM operatörleri olabildiğince cevap vermeye çalışmaktadır. Rekabetle beraber müşteriler uygun fiyatlar altında yüksek limitli internet bulabileceği paket arayışına girmektedirler. GSM operatörleri bu arayışlara yanıt vermeye çalışmakla beraber bedava internet gibi kampanyalarla ihtiyaçları giderip müşteri çekmeye çalışmaktadırlar. Nasıl bedava internet kazanabilirim bunların cevaplarına yazımızda detaylı olarak yer vereceğiz.

Otomatik Ödeme 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bu özel kampanyadan yararlanmak için sadece müşterinin otomatik olarak ödeme talimatı verilip ilk ayın faturasını bu talimat içerisinde ödemesi yeterli olacaktır.  Kişinin ek bir katılım talebine gerek yoktur. Otomatik ödeme sonucu 2GB bedava internet otomatik olarak telefonunuzda tanımlanacaktır. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Türkcell Salla Kazan Bedava İnternet Paketleri

Türkcell’in hesabım uygulamasına girip oradan salla kazana giriş yapın ve telefonunu salla 10 GB’a varan bedava internete sahip ol. Salla kazan bedava kampanyası ile milyonlarca kişi bedava internet sahibi oldu. Türkcell’ilerin yoğun isteği ile tekrar gündeme çıkan bu kampanya cihazı 4.5G uyumlu olan kişiler için geçerlidir. Bu kampanya 1 Eylül 2017’ye kadar geçerli olacaktır.

Faturalı Haydi Gel 2 GB Bedava İnternet

Bu kampanya kapsamında belirtilen paketlerden faturalı olanların birine geçiş yaptığınız takdirde 1 yıl boyunca her aya 2 GB internet ücretlendirmeye tabi tutulmadan bedava olarak hattınıza yüklenir. Yani 12 ay boyunca 24 GB internet bedava olarak kullanım hakkınız olur. Haydi, gel 2 GB kampanyasından hattını Türkcell’e yeni taşıyan aboneler veya yeni hat alan ya da faturalıya geçiş yapan müşteriler faydalanabilir.

Türkcell GNÇ Gece 1 GB Ücretsiz İnternet

Bu kampanya 22.00 ile 06.00 saatleri aralığında geçerliliği vardır. GNÇ Eko veya GNÇ Eko Paketi için yıllık olarak abone olan müşteriler için geçerlidir. Faturalı GNÇ gece 1 GB bedava internet veren bir pakettir.

GNÇ Full 10 GB Paketi – 1 GB Bedava İnternet

Eğer bu paketi kullanalar 30 TL yükleme yaparlarsa 1 GB bedava internete sahip olurlar.Paketin orijinal fiyatı 45 TL olup 1000 DK, 5 GB kullanımı geceleyin geçerli 10 GB internet olup ayrıca 1000 SMS ve 30 TL yüklemeye 1 GB bedava internette cabası. Paketi almak isteyen kişinin GNC FULL 10GB yazarak 2222 numaraya mesaj göndermeleri yeteli olacaktır.

TürkcellGnç Bedava 1 GB İnternet

26 yaş altındaysan bu kampanya tam sana göre. GNÇ müşterileri 30 TL ve üzeri yüklemeleri halinde 1 aylık 1 GB internet bedava. Bu kampanya katılmak için BIP ‘in menüsünde bulunan keşfeti tıklayıp GNÇ kanalına girip girdiğin sayfaya GNC1GB yaz ve bedava internetin sahibi ol. Bu yükleme sonucu kazanılan 1 GB internet 7 gün geçerlidir. Bu büyük fırsatı sende kaçırma. Ayrıca uygulamayı telefonuna App veya Google Play’dan temin edebilsin.

Türkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB Bedava İnternet

Bu uygulamayı ilk defa kullanan müşteriler için 1 GB internet 1 hafta boyunca bedava. Toplantıdayım uygulamasına katılım 3 TL’dir. Uygulamayı App veya Google Play’dan temin edebilirsiniz.

Turkcell TL Yükle Bedava 1 GB İnternet Hediye

Türkcell’in hesabım uygulaması üzerinden faturasız olan hattınıza TL yüklemeniz halinde ücretsiz 1 GB internetin sahibi olursunuz. Hazır kart müşterileri hesabım uygulamasından yükleme yaparak 1 GB internet kazanıyorlar. Kazanılan 1 GB internet 1 gün için geçerlidir.

Turkcell Sarı Kutu Bedava 12 GB İnternet

Türkcell sarı kutu puanlarıyla aylık 1 GB internete toplamda 12 GB internete sahip olabilirsiniz. Bu uygulama içinde 9500 puan karşılığında 1 yıl boyunca toplam 12 GB internet sizin olabilir. Eğer Türkcell sarı kutu kullanıcısıysanız hiçbir ücret ödemeden internete ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Paketi almak için bu uygulamaya üye olduktan sonra giriş yapıp hemen al butonuna tıkla.

Goller Cepte Bedava 500 MB İnternet

Eğer 500 MB internete ücretsiz sahip olmak istiyorsan goller cepte uygulamasını yüklemen yeterli. Bu uygulamayı yükleyen Türkcell müşterilerine anında 500 MB internet hediye. Kampanya 1 Aralık 2017’ye kadar geçerli. Uygulamayı Google Play ve AppStore’dan cebine yükleyebilirsin. Ayrıca uygulama üzerinden arkadaşlarınızı davet edip onlarında uygulamayı yüklemesine vesile olursanız bu yüklemeler başına da 500 MB internet kazanabileceksiniz.

Turkcell Fırtına Paketleri Bedava İnternet

TurkcellBip 1 GB ve 5 GB bedava internet kazanma fırsatı. Hattı Turkcell olup fırtına paketlerini kullanan abonelere 1 veya 5 GB bipten özel internet hediyesi. Türkcell hattın mı var ve aynı zamanda fırtına paketinin 4 GB ve 8 GB’lık paketlerinden birini mi kullanıyorsun o zaman 1 GB bedava internetin cebinde bil. Eğer 16 GB’lık paketi kullanıyorsan da bipten sana özel 5 GB internet. Bu kampanya içeriği 26 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Depolama 5 GB Bedava İnternet

Lifebox’dan Turkcell’lilere büyük kampanya. Bu uygulama kullanımı için müşterilere 5 GB bedava internet ve ayrıca 50 GB ilave depolama alanı verilmekte. Bu sayede Lifebox yedeklemeleri yapıldığında kendi internetinizden harcama yapmazsınız. Bu yazıda adı geçen kampanyalar faturalı 3’lü paketlerde ve yine Turkcell’in faturasız 3’lü paketlerinde geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.