Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası

07.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Çıkarılan Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası ile Blu TV üyeliği bulunan müşteriler yayınlanan dizileri rahatlıkla takip edebilirler.

Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası

Turkcell ve diğer operatörlerin müşterilerine sundukları, mevcut tarife ve paketleri dışında genellikle çok daha uygun fiyatlı olan ek paketler oldukça ilgi görmekte ve müşterilerin kurtarıcısı olmaktadır. Turkcell’in son zamanlarda yapmış olduğu Blu TV iş birliği sonucu çıkan 2 GB Ek İnternet Paketi de bunlarda bir tanesi diyebiliriz. Çıkarılan Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası ile Blu TV üyeliği bulunan müşteriler yayınlanan dizileri rahatlıkla takip edebilirler. Çıkarılan bu ek internet paketinin amacı Blu TV kullanıldığında internet harcamasının mevcut tarifeden değil de bu ek paketteki 2 GB datadan kullanılması ve böylece mevcut tarifedeki internet hakkının farklı alanlarda kullanılabilir olmasıdır. Blu TV içinde birçok dizinin yayınlandığı ve sıkı takip edilen bir platformdur. Eğer sizin de Blu TV üyeliğiniz varsa ve mevcut internet bakiyeniz bunun için yeterli gelmiyorsa gelin bu kampanyadan faydalanın.

Kampanya hakkındaki diğer detaylara geçmeden önce Blu TV nedir ve nasıl kullanılır gelin birlikte bu başlıkları inceleyelim.

Blu TV Nedir? Nasıl Kullanılır?

Blu Tv eskiden Dsmart-Blu adı ile bilinen yayın platformunun yeni adıdır. Doğan TV tarafından uzun süredir hizmet vermeye devam eden ve oldukça fazla takipçisi bulunan bir uygulama olduğu bilinir. BU uygulama ile istenildiği zaman nerde olursanız olun ne izlemek isterseniz izleyebilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Üstelik yeni üyelik yapan müşterilerine ilk ay tamamen ücretsiz kullanım hakkı da sunulmaktadır.

Blu TV 2 GB Ek internet Paketi yapılabilmesi için,

30 Haziran 2018 tarihine kadar, BLU TV 2GB yazarak 2200’a gönderilebilir. Bunun yanında 532 aranarak başvuru yapılabileceği gibi, Turkcell mobil uygulamasında ki Hesabım Menüsünden de katılım sağlanabilir. Paket iptal edilmek istendiğinde ise IPTAL BLU TV 2GB yazarak 2200’a gönderilmelidir. Ek internet paketi gelen onay mesajı sonrasında kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi’nin diğer özellikleri

  • Verilen 2GB internet sadece Blu TV uygulaması için kullanılabilir.
  • Paketin yansıtılan ücreti 2 GB için 5 TL olarak belirlenmiştir.
  • Faturalı ve faturasız hat ayrımı olmadan aynı ücret uygulanır.
  • Fiyatlara KDV ve ÖTV dahil edilmiş şekilde sunulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.