Turkcell GNC Yeni Yılın İlk Güzelliği Kampanyası

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Turkcell GNC Yeni Yılın İlk Güzelliği Kampanyası hakkında bütün detayları ve katılım şartlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu kampanyalar kaçmaz!

Turkcell GNC Yeni Yılın İlk Güzelliği Kampanyası

Turkcell firmasının ülkemizdeki ilk GSM operatörü olmasının avantajını yıllardır zirvede olması nedeniyle kullandığını söyleyebiliriz. Diğer operatör firmalarına oranla az kampanya ile karşımıza çıkan firma bizi şaşırtarak yeni yıla gençler için güzel bir kampanya ile giriş yapmıştır. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu kampanya hakkında detayları en ine ayrıntısına kadar verelim.

BiP kullananlar için özel olarak tasarlanan kampanyada GNÇ kanalına geçerek hiçbir şey yapmadığın bir fotoğrafını orada paylaşarak 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanya 19 Aralık 2016 tarihinde başlayacak ve 15 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. Turkcell kullanıcıları 26 yaşın altında olmaları durumunda sadece bir kez olmak şartıyla kampanyadan yararlanabilirler. Katılım sınırı bulunan kampanyaya katılım ücretsiz olup 600.000 kullanıcı katıldığında kampanya sonlandırılacaktır. Fakat genel olarak bu sayıya ulaşılmasının pek kolay olmadığını düşünüyoruz. Kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılabilmek için BiP uygulamasından Keşfet bölümüne tıklamanız ve GNÇ kanalına geçmeniz gerekmektedir. BiP uygulaması telefonunuzda yoksa dahi indirerek GNÇ kanalına geçerek mesaj vasıtasıyla hiçbir şey yapmadığınızı gösteren bir fotoğrafla katılım sağlayabilirsiniz.

Fakat katılımcıların dikkat etmesi gereken en önemli husus gönderilen fotoğrafların kampanyayı düzenleyen firma tarafından bir şekilde kullanılmasında herhangi bir talepte bulunamayacaklarıdır. Bu nedenle gönderilen fotoğrafları dikkatli seçmekte fayda var. Haliyle firma düzenlemiş olduğu fotoğraflarla ilgili veriyi işleyebilecektir. Yani gönderilen fotoğraflar kampanya kapsamında kampanya süresince ve kampanyanın bitiminden sonra 30 gün boyunca TURKCELL tarafından sosyal medya hesaplarından yayınlanabilecektir. Bu izinleri vererek katılım yapmanız gerektiğini kesinlikle unutmayın. Gönderilen fotoğraflar firma tarafından açılan galeride de kullanılabilecektir. Fakat kampanyaya katılan kullanıcının fotoğrafını galeride kullandırmak istememesi durumunda galeriye gelerek ilgili butona tıklayarak fotoğrafının galeriden kaldırılmasını sağlayabilir. Kampanya kapsamında kazanılan 2 GB internet paraya çevrilemez. Tekrarı olmayan bir paket olarak yüklenecek olan 2 GB internet 7 gün için yüklenen hattan tüketilmelidir. Herhangi bir şekilde üçüncü şahıslara transferi mümkün olmayan hediye internetlerin 7 gün sonrasında yenilenmeyeceği bilinmelidir. Kazanılan internet paketi sadece yurt içinde kullanılabilecektir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler daha önceden 4.5G internet kullanmak için başvurmamış olsalar dahi kampanyaya katıldıklarında bu başvuruyu yapmış kabul edileceklerdir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.