Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası

12.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Gurbet avantaj kampanyası kapsamında bulunan müşterilerin yararlanabileceği uygulamada, 20 lira ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 30 gün boyunca yurt içi kullanılabilecek 1000 dakika tarife kapsamında bulunanlar ile konuşma ve 1 GB bip avantajı kazanabileceksiniz.

Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası

Gurbet avantaj kampanyası kapsamında bulunan müşterilerin yararlanabileceği uygulamada, 20 lira ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 30 gün boyunca yurt içi kullanılabilecek 1000 dakika tarife kapsamında bulunanlar ile konuşma ve 1 GB bip avantajı kazanabileceksiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Ücret kesintisi 60 saniyede bir yapılmaktadır. Almış olduğunuz indirimli konuşma hakkınızı 3. Kişilere devretme olanağınız yoktur. Sonraki döneme de devretmez.

Kapsam dâhilinde almış olduğunuz 1GB bip interneti ile yurt dışında bulunanlar ile yaklaşık olarak 1000 dakika boyunca internet üzerinden görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Bu noktada total olarak yurt içi ve yurt dışı 2000 dakika konuşma olanağınız vardır diyebiliriz. Katılım için 20 TL yüklemeniz yeterlidir. Ve başvuru yapma zorunluluğunuz bulunmadığından başvuru SMS gönderme ve ücretlendirme de olmaz.

Yüklemeniz sonrasında gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmadığınız dakikaların bir sonraki aya devri söz konusu olmamaktadır. Bu noktada sadece o ay içerisinde indirimden yararlanabilirsiniz. 30 gün içerisinde kullanılmayan indirimler ise otomatik olarak silinecektir. Bunun yanı sıra bilgilendirme hizmetleri kapsamında kalan avantajlarınızın ne kadar olduğu konusunda gelecek olan mesajlar ile avantajlarınızdan ne kadar kullandığınız ve sonrasında ise ne kadar kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer bilgilendirme mesajı gelmeden önce veya herhangi bir zamanda bilgi almak isterseniz, “ kalan” yazarak 2200 a mesaj gönderebilirsiniz. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda diğer hat kullanıcısının bu avantajlardan yararlanması söz konusu değildir. Kampanyanın bireysel olarak ve sadece size yönelik hazırlanmış olması buna engeldir. Bazen kampanya kapsamında bulunabilecek kişilerin sayısında sınırlama söz konusu olabilmekte iken burada böyle bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz zaman kampanyaya dâhil olabilir dilediğiniz zaman da çıkabilirsiniz. İptal etmek istediğiniz anda ise yapmanız gereken sadece “ IPTAL GURBETAVANTAJ “ yazarak 2200 a göndermektir.

Merak edilen bir diğer husus özel numaralarda indirimin kullanım imkânınızın olup olmadığıdır. Bu noktada vereceğimiz cevap olumsuzdur. Numaranızı değiştirmeniz, taşımanız veya faturalı hatta geçmeniz durumunda kampanyanız sona erer.  Avantajlarınızı 3. Kişilere devir imkânı yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.