Turkcell Hafta Sonu Sınırsız Konuş Kampanyası

12.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Turkcell faturasız hatlar için kullanma imkanı tanınan kampanyada, yüklemiş olduğunuz 35 TL ve üzeri dakikalar için hafta sonu ek bir ücret ödemeden tüm Turkcell’lilerle sınırsız konuşabiliyorsunuz.

Turkcell Hafta Sonu Sınırsız Konuş Kampanyası

Turkcell faturasız hatlar için kullanma imkanı tanınan kampanyada, yüklemiş olduğunuz 35 TL ve üzeri dakikalar için hafta sonu ek bir ücret ödemeden tüm Turkcell’lilerle sınırsız konuşabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında ücretsiz olan dakikalar sadece yurt içinde bulunan Turkcell hatları ile yapılan görüşmeleri kapsamına almaktadır. Ticari gelir elde etmek için yapılan işlemler Turkcell tarafından tespit edilir ise hattın tek taraflı olarak kullanıma kapatılacağı hususunu hatırdan çıkarmamak lazım.

Kampanyaya katılımınız otomatik olarak aktifleştirilmektedir. Bunun için size gönderilen SMS sonrası yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu kapsamda aklınıza takılan sorulara cevap verebilmek adına bir kısım sorulara vermiş olduğumuz cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tarife değişikliği yapmam mümkün mü?

Geçmek istediğiniz tarifenin kriterlerini sağlamanız durumunda tarife değişikliğiniz, ücretsiz görüşme hakkınızı etkilememektedir.

Sadece tek sefer mi kampanyadan yararlanabilirim?

35 TL yükledikçe kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Aktifleştirmek için de ekstra bir şey yapmanıza lüzum bulunmamaktadır.

Hattımı yönlendirirsem ücretsiz görüşme fırsatım devam eder mi? Maalesef hayır, yönlendirme durumunda paket geçerli olmaz. Kullanmadığınız dakikaların gelecek aya devretmesi söz konusu değildir. Kampanya kapsamında elde etmiş olduğunuz ücretlendirme avantajını başka bir hat üzerinden kullanma olanağınız bulunup bulunmadığı konusuna vereceğimiz cevap da hayır olacaktır. Çünkü elde edilen avantaj bireysel olarak kullanılabilmesi için oluşturulmuştur.

Paket kapsamında bulunan indirim ve avantajlarınızın sorgulama işlemine de olanak tanınmış durumdadır. Bu noktada  “ KALAN “  yazarak 2200 ‘a gönderebilirsiniz. Kampanyayı diğer kampanyalarla eş zamanlı olarak bulundurmanız durumunda öncelik sonralık ilişkisinin ne olacağı konusu da merak konusudur. Bu noktada Turkcell’in geçerli uygulaması, haftalık veya günlük olanların hemen bitme durumları söz konusu olması nedeni ile aylık olan kampanyalardan önce kullanılmasıdır.

35 TL üzerinde almış olduğunuz paket kampanyaları iptal ederseniz, hediye indirimleriniz de aynı şekilde iptal olur. Bu indirimleri kullanmanın yolu, 35 TL ve üzeri bir kampanyaya ödeme yapma durumudur. İndiriminiz bitince bilgi mesajı gönderilir. Hattınızı devretmeniz veya tarife değişikliği durumlarında indirim kullanma hakkı devam eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.