Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası

06.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Hazar Kart kullanan Turkcell abonelerinin diğer kampanyalar başlıklı kategori altında yer alan Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası ile mobil telefonlarına gelen mesajın ardından, istenilen miktarı 3 gün içinde telefonlarına yükleme yaptıkları takdirde bol bol hediye internet ya da dakika hakkı

Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası

Hazar Kart kullanan Turkcell abonelerinin diğer kampanyalar başlıklı kategori altında yer alan Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası ile mobil telefonlarına gelen mesajın ardından, istenilen miktarı 3 gün içinde telefonlarına yükleme yaptıkları takdirde bol bol hediye internet ya da dakika hakkı kazanıyorlar. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası geçerlilik süresi 31 Aralık 2018 olarak belirtiliyor ve hediye kazanmak için gerekli görülen şartlar detaylı bir şekilde anlatılıyor. Siz de bu fırsatı değerlendirmek isteyenlerdenseniz size gönderilen bilgi mesajlarını takip edip vakit kaybetmeden belirtilen şartları yerine getirin ve hediyelerinizi kazanın.

Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası katılım şartları arasında son 12 aylık dönem içerisinde asgari 4 sefer paket yüklemesi ya da TL yüklemesi yapılmış olma, yapılan 4 yüklemenin ortalama uzaklığı 30 gün üstü olan ve son 90 günlük sürede aktif Bireysel Hazır Kart müşterisi olma koşulu bulunmaktadır. Belirtilen şartları sağlamayan aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya kapsamı ve içeriği hakkındaki diğer bilgiler ise şu şekilde belirtilmektedir.

Yapılan son 3 aylık kullanım süresinde internet kullanımı 1 GB ve üstü olan aboneler yazının devamında belirtilen miktarlarda yükleme yaptıklarında kazanacakları hediyeler belirtilmektedir.

  • Aboneler gelen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 20 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 20 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 1 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.
  • Aboneler gelen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 25 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 25 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 1 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.
  • Aboneler gelen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 30 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 30 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 1 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.
  • Aboneler gelen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 40 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 40 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 1 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.
  • Aboneler gelen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 50 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 50 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 1 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.

Yapılan son 3 aylık kullanım süresinde internet kullanımı 1 GB altında olan aboneler için yazının devamında belirtilen miktarlarda yükleme yaptıklarında kazanacakları hediyeler belirtilmektedir.

  • Gönderilen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 20 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 20 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 100 dakika bedava konuma hediyesi verilir.
  • Gönderilen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 25 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 25 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 100 dakika bedava konuma hediyesi verilir.
  • Gönderilen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 30 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 30 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 100 dakika bedava konuma hediyesi verilir.
  • Gönderilen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 40 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 40 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 100 dakika bedava konuma hediyesi verilir.
  • Gönderilen bilgi mesajından önceki geçmiş son 4 yüklemesinin ortalama oranı 50 TL ve altındaysa, 3 gün içinde 50 TL yüklediklerinde 1 gün geçerli 100 dakika bedava konuma hediyesi verilir.

Aboneler bu kampanya kapsamında aynı hediyeden 15 günlük süre içerisinde azami 1 defa faydalanabilirler.

Belirtilen hediye dakika ve internet haklarının kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir.

Müşteriler gerekli koşulu sağladıklarında kendilerine gelen bilgi mesajı akabinde hediye dakika ve ya interneti kullanmaya başlayabilirler.

Verilen hediye kullanım hakları kişiye özeldir ve başka kişilere devredilemez.

Hediye faydaların bitiminde devam eden kullanımlar abonenin farklı bir kampanya faydası da yoksa kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.