Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet

20.02.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Şimdi tanıtımını gerçekleştirdiğimiz kampanya ise Turkcell tarafından sunulmakta ve Turkcell Paycell’le Öde Bedava internet Senin Olsun sloganıyla reklamları dönmektedir.

Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet

Gençler ve orta yaştakiler tarafından akıllı telefonların kullanım oranlarının artması nedeniyle telefon hatlarındaki internet paketleri de çok çabuk tükenmektedir. Geçtiğimiz yıllara kıyasla oldukça uygun fiyatlara satın alınabilen internet paketleri günümüzde hizmet veren üç operatörün rekabet ortamının kızışması nedeniyle çoğu zaman müşterilerine bedava internet paketi sunmaları ile sonuçlanmaktadır. Bizler farklı operatörlerin başlattıkları internet kampanyalarını takip ederek sizlerin minimum efor ve maliyetle maksimum internet paketine sahip olmanızı sağlamaya çalışıyoruz. 

Turkcell tarafından oluşturulan Paycell platformu sayesinde kampanyaya katılarak farklı hediyeler kazanabilir, ücretsiz konuşmalar yapabilir, ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. Play Store üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleri Paycell ile gerçekleştirmeniz bu kampanyadan hediye kazanmanız için yeterlidir. Fakat katılım için SMS yollamanız gerektiğini kesinlikle unutmayın.

Nasıl Bedava İnternet Kazanırım?

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için yapmanız gereken tek şey Google Play Store aracılığı ile bir hizmet satın alırken ödeme yöntemi olarak Paycell Turkcell seçeneğini tercih etmek olacaktır. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden hemen önce katılım sağlayabilmek için cep telefonunuzdan mesaj kısmına “Google Play” yazarak 2255 numarasına ücretsiz olarak kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bedava İnternet Kazanma Şartları

Kampanyadan yararlanabilmek için Google Play Store içerisinde ilk alışverişinizi yapıyor olmanız ve Turkcell tarafından sunulan data ses hattı sahibi olmanız gerekmektedir. Farklı bir katılım şartı aranmamaktadır.

Kampanya İptali

Kampanyaya katılımın sizlerden herhangi bir ücret almamasına rağmen iptal etmek istiyorsanız 0532 532 00 00 Turkcell Paycell Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek iptal talebinizi iletmeniz katılımınızın iptal edilmesi için yeterli olacaktır.

Kullanım haklarından bahsedecek olursak Google Play Store üzerinde yapacakları alışverişlerde ödeme yöntemleri seçeneklerinden Paycell yöntemini seçen Turkcell hat sahipleri yine Play Store üzerinde geçerli 10 TL hediye çek kazanmaktadır. Kazanılan hediye cep telefonunuza gelen onay mesajının ardından kullanılabilir olacaktır. Kazanılan hediyelerin kullanılmaması durumunda gelecek aya devretmeyeceği bedava internet fırsatlarında bilinmesi gereken en önemli detaydır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.