Turkcell Sarı Kutu Avantajları

12.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Turkcell sarı kutu kampanyalarını anlattığımız yazı dizimizin 2.si ile karşınızdayız. Bu kapsamda, Konyalı Saat, Sanal Mağaza, HMS Tatil, HMS Tatil ve Mucit Panda firmalarında sağlamış olduğu indirim kampanyalarından bahsedeceğiz.

Turkcell Sarı Kutu Avantajları

Turkcell sarı kutu kampanyalarını anlattığımız yazı dizimizin 2.si ile karşınızdayız. Bu kapsamda, Konyalı Saat, Sanal Mağaza, HMS Tatil, HMS Tatil ve Mucit Panda firmalarında sağlamış olduğu indirim kampanyalarından bahsedeceğiz.

Sarı Kutu üyesi iseniz, Konyalı saat firmasından alacak olduğunuz ürünlerinde, mevcut indirimlerin yanı sıra ek olarak % 10 indirim sağlıyor. Bunun için 400 puan toplamanız gerekiyor. Kampanya kapsamındaki avantajlardan yararlanmak için internet üzerinden online işlemler menüsünde bulunan şifre al seçeneğinden veya SK71 yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Kampanya süresi 1- 30 Eylül tarihleri arasında belirlenmiş olup outlet yıldızlı ve özel kampanyalı ürünlerde geçerli değildir. Kampanya sadece internetten yapılan alışverişlerde geçerli. Numara başına sadece 1 indirim kuponu alma hakkınız bulunmaktadır. Kampanyaların diğer kampanyalar ile birleştirilmesi imkanı bulunmamaktadır. Bu kapsamda Turkcell’in iade veya ürün kalitesinde hiçbir sorumluluğu bulunmadığı hususunu da hatırlatmakta fayda var.

Bir diğer indirim uygulanan kampanya, Sanal Mağaza şirketinde bulunmakta.  İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ekstra % 20 indirim sağlıyor. Bunun için 500 puan biriktirmeniz gerekiyor. Ürün kampanyasına dahil olmak için SK60 yazarak mesaj 2200 a mesaj göndermeniz yeterli. İndirimin uygulandığı alan ise sadece çarşı kategorisinde bulunan ürünler. Burada farklı bir nokta, sınırsız kod alma imkânının bulunması durumudur. Dilediğiniz kadar kod almada bir sınırlama bulunmamaktadır. Ancak kampanyadan yararlanmak için son geçerlilik tarihi 31.12.2017 olarak belirlenmiş.

  Turkcell kampanyaları Mucit panda sitesinde de devam ediyor. 150 puan biriktirerek 150 lira üzeri alışverişlerinizde ekstra 20 TL indirim yapıyor. Katılım için SK93 yazarak 2200 a göndermeniz yeterli.  Hmstatil.com sitesinden yapılan alışverişlerde yapılan indirimler, yazımızın son bölümünü oluşturuyor. Hmstatil.com sitesinden ekstra yüzde 10 indirim kazanmak için 800 puanınızın bulunması gerekmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi burada da şifre al bölümünden şifre alabilir veya SK62 yazarak 2200 a gönderebilirsiniz. Tatil şirketinin internet sitesinden veya telefon hattından arayarak yapılan 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ekstra yüzde 10 indirim imkânı sunuyor. İndirimlerden yararlanmak için 10.09.2017 tarihine kadar süreniz bulunmakta. Ancak uçak bileti alırken veya transfer işlemlerinde indirimi kullanamıyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.