Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları

09.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları hakkında bazı fırsatları sizler için bir araya getirerek sitemize eklemiş bulunmaktayız.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları

Sarı kutu nedir?

 Türkcell abonesi iseniz ve kesintisiz olmak koşulu ile 1 yıl veya daha fazla sesli görüşme imkânı sağlayan hattını kullanmış iseniz, bu programa katılma anına kadar geçirdiğiniz sürede her bir gün için 1 puan kazanmaktasınız.  Sonrasında da kalmaya devam ettikleri her gün için 10 puan kazanmaktasınız. Bu kapsamda biriken puanlarınız ile neler yapabileceğiniz konusunda bir yazı dizisi hazırladık. Bu kapsamda sarı kutu kapsamında elde edeceğiniz ayrıcalıkların ilk bölümünü bu yazımızda inceledik. Kazanmış olduğunuz puanlar 1 sonraki yılın son gününe kadar kullanılabilmektedir. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için faturalı veya faturasız Turkcell telefon hattına 1 yıldır sahip olmanız yeterlidir. SARIKUTU yazıp 2222‘ye mesaj göndermek sureti ile, internet online işlemler menüsünden veya müşteri hizmetlerini arayarak katılım sağlayabilirsiniz.

 İpragaz kampanyası

Toplamda biriktirmiş olduğunuz 150 puan ile İpragaz 12 kiloluk tüplerde indirim kazanmaktasınız. Buna göre sarı kutululara özel olarak tüp sadece 75 TL’dir. Bu hediyeyi almak için SK66 yazarak 2200 a gönderiyorsunuz ve 60 günde bir olmak koşulu ile ayrıcalıklardan yararlanıyorsunuz. Bunun yanı sıra sadece kampanyaya dahil olan İpragaz bayilerinden tüplerinizi alabilirsiniz. Ancak işyeri abonelerinin bundan yararlanma imkanı bulunmamaktadır. Telefonunuza gelen şifreyi ve kullandığınız telefon numarasını İpragaz bayisine söylemeniz yeterlidir. Ekstra herhangi bir işlem yapmanıza lüzum bulunmamaktadır. Şifreler tek kullanımlıktır ve başka kampanyada kullanılamaz. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 31.08.2017 tarihine kadar süreniz bulunmaktadır.

 Memorial’dan Sarı Kutululara Özel Fit Paket

Turkcell, zayıflamanıza da yardımcı oluyor. Bu noktada, kişiye özel beslenme koçluğu ve diyet danışmanlık hizmeti veren Memorial’dan 350 Lira yerine yarı fiyatına fit paketten yararlanabilirsiniz. Sarı kutu kampanyasına katılmış iseniz, fit paketi indirimli alabilmek için dilerseniz internet sitesinden şifre al seçeneğine tıklayabilir veya cep telefonunuzdan SK47 yazarak 2200 a mesaj atabilirsiniz. Bu kampanyanın süresi daha gelmemiş olup 1 – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bir diğer sınırlama da hastanenin şubesi iledir. Bu noktada kampanyadan sadece Şişli ve Ataşehir’de bulunan hastanelerden yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.