Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2018 Kampanyası

22.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hal böyleyken sizlerde 2018 yaklaşırken Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2018 Kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak kendine en uygun olan kampanyaları seçin ve bedava internetinde diğer kullanımlarında tadını çıkarın.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2018 Kampanyası

Her yeni yıl yaklaştığında olduğu gibi GSM operatörlerinin ardı arkası kesilmeyen bir birinden çeşitli ve avantajlı kampanyaları açıklanmaya devam ediyor. Turkcell’in 2018 yılı için müşterilerine hazırladığı kampanyalarda oldukça ilgi çekici. Faturalı ya da faturasız hatta sahip olunması fark etmeksizin herkes için özel ve uygun bir kampanya bulunmakta. Hatta en güzel kampanyalar yeni Turkcell üyesi olacak kişiler için sunulmakta bile diyebiliriz. 

Turkcell’in 2018 yılın özel hazırladığı bedava internet hediyeleri müşterileri tarafından merakla beklenirken bir taraftan da geçen yıllardaki çıkan kampanyalarla kıyaslamalar devam ediyor.  Abonelerine tamamen ücretsiz olarak sunduğu kampanyalarının çok ilgi gördüğünün bilincinde olan Turkcell bakalım bu sene yılbaşı için neler yapmayı planlıyor. Turkcell geçtiğimiz yıl oldukça büyük olan müşteri ağını kat ve kat arttırarak yoluna devam ederken Hesabım menüsü altında yer alan Bip uygulaması ile sayısız bedava internet dağıttı. Bununla birlikte sarı kutu uygulaması ile milyonlarca SMS ve bedava konuşma hakkını müşterileri ile buluşturdu. Çoğu abone yapılan kampanyaları ve ücretsiz dağıtımları takip ederek faydalanma imkanı bulsa da bu ve benzeri kampanyalardan ya da indirimlerden haberdar olmayan, bu sebeple de faydalanma imkanı bulamayan bir çok kullanıcı olduğu da bilinmekte. Bizlerde bu durumda olan ve bilgi edinmek isteyen aboneler için hazırladığımız kampanya yazıları ile yardımcı olmaya çalışıyor ve bedava internetin tadını doyasıya çıkarmayan Turkcell’i kalmasın istiyoruz.

Turkcell’in beklenen 2018 yeni yıl bedava internet kampanyaları ve yılbaşı özel bedava internet kullanım hakkı ile ilgili açıklama beklenirken bir diğer taraftan hali hazırda uygulaması devam eden bedava internet hediyeli kampanyalara göz atmanızı öneririz. Mevcut kampanyalar takip edildiği takdirde neredeyse tam 10 GB bedava internet kazanma fırsatı ortaya çıktığı dikkatimizi çekiyor. Yazımızın devamını dikkatlice incelediğinizde yararlanabileceğiniz kampanya ve detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kısaca şuan aktif olan ve bedava internet kullanım imkanı sunan kampanya isimlerini ve kullanım bilgisini vermek istiyoruz.

Bip grup kur mesaj kampanyası 1 GB bedava internet kazandıran kampanya; Bu kampanya sayesinde Bip Mesenger uygulaması edinip birçok arkadaşınızla aynı anda sohbet edebilmek için grup kurabilir, hem sohbetin ve iletişime geçmenin tadını çıkarır hem de bedava internet kazanırsınız. Ayrıca bilindiği üzere Bip uygulaması genellikle bayram ya da özel zamanlarda kampanya dışında da bedava internet ya da konuşma hakkı verebiliyor.

Bip uygulaması ile kim 1GB ister yarışmasına katılıp doğru cevapları verdiğinizde 1 GB bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Kim 1GB bedava internet kazanmak ister yarışması hem oldukça eğlenceli hem de sunduğu bedava internet fırsatıyla oldukça avantajlı.

Fizy’den şarkı dinleyen ve dinlenen şarkı sayısını 500’e ulaştıran aboneler 10 GB bedava internet kazanma hakkını elde ediyor. Hem müzik dinleme fırsatı sunan hem de internet kazandıran bir uygulama hakkında çok ta fazla bir şey söylemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Sim uygulamasını telefonunuza yükleyerek, her hafta yapılan uygulama girişleri ile 1 GB bedava internet kazanma hakkı verilmekte.

Salla kazan 4.5G kampanyası ile neredeyse 10 GB’a kadar bedava internet kazanma imkanı bulunmakta. Hesabım menüsü altında bulunan bölümlerde hattınız ile alakalı her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bölümlerde kalan dakika sorgulaması yapılabilir, fatura detayı incelenebilir hatta fatura ödemeleri bile yapılabilir. Yine Hesabım menüsünde bulunan salla kazan bölümüne giriş yapıldığında cihaz sallanarak birçok hediyeye ve bedava internet kullanma hakkına ulaşılabilir. Hediyeler sadece bedava internet değil aynı zamanda bedava SMS ve ya bedava dakika da olabilir.

Sarı kutuda biriken puanlarla 12 GB’a kadar bedava internet kazanma imkanı yakala ve dahası için sayfamızı takipte kal.

Sayılan bedava internet kullanma hakkı veren kampanyaların yanında bir diğer avantajda cihaz alımları için yapılan kampanyalar olmaktadır. Faturalı hat sahipleri için uygulanan cihazlar kategorisindeki kampanyalardan da faydalanarak hem uygun koşullarda cihaz alımı yapmış hem de bedava internet kazanmış olabilirsiniz. 31.12.2018 tarihine kadar sınırlı stok sayılarında olan akıllı telefon, tablet, hoparlör, kulaklık ve 2-in-1 PC alımlarını Turkcell kontratıyla yapanlar hem indirimden yararlanıyor hem de 12 ayda ödeme fırsatına sahip oluyor.

Turkcell Yılbaşı – Yeni Yıl Bedava internet 2018 Kampanyası hakkında çıkan yeni uygulama, fırsat ya da kampanya oluşa sayfamız aracılığıyla bilgi edinebileceğiniz için takipte kalmanızı önemle hatırlatır tüm Turkcell abonelerine iyi seneler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.