Türkiye İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası

16.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hem kiracıları düşünüp kira ödeme de kolaylık ve avantaj sağlayan, hem de ev sahiplerini düşünüp aylık kira alma derdinden kurtaran İş Bankası Kira Kredisi İş Bankası tarafından sizlerin hizmetinde!

Türkiye İş Bankası Kira Kredisi Kampanyası

Kiracılar ve ev sahipleri için Türkiye İş Bankası tarafından hizmetinize sunulan bu kampanya tam da size göre… Kiracı mısınız? Eğer yanıtınız evet ise ev sahibinizin size sunmuş olduğu yıllık kira bedelini tek seferde ödemeniz durumunda indirim sağlayacağı teklifini hiç kaçırmayın. Bu fırsatı kaçırmamanız için İş Bankası sizlere toplu para imkânı sağlıyor. Ev sahibi misiniz? Eğer sizin de yanıtınız evet ise her ay kira zamanında yatacak mı sorusunun kafanızı daha fazla meşgul etmesine son verebilirsiniz. Hem kiracıları düşünüp kira ödeme de kolaylık ve avantaj sağlayan, hem de ev sahiplerini düşünüp aylık kira alma derdinden kurtaran İş Bankası Kira Kredisi İş Bankası tarafından sizlerin hizmetinde!

Sadece %1,25 faiz oranı ile bulunduğunuz yıla ait kira bedelinizi, emlak komisyonunuzu ya da depozito tutarınızı kredilendirme yolu ile ev sahibinize toplu ödeme yapmanız mümkün. Bu kampanyadan yararlanarak bankamıza yapacağınız kredi ödemenizi ise kontrat döneminizle aynı sürede olmak üzere tüm masrafınızı zamana yayarak kira öder gibi ödeyebilirsiniz. İş bankası kira kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız siz de herhangi bir şubemize başvuru yapabilir, şubelerimizden kampanyamız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kira Kredisi Kampanyası Koşulları

Kredi kapsamında 24 ay vade belirlenmektedir. Ayrıca vade kira kontratı süresi ile sınırlı olmaktadır. Geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmaktadır. Kefil şart koşulmamasına rağmen şubelerimiz gerekli gördüğü takdirde kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizden kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sigorta pirimi 35 yaş üzerinden hesaplanmaktadır. Ayrıca kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre sigorta pirimi değişiklik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemekte ve kampanya süresi 01.06.2017 – 06.09.2017 tarihleri arasında geçerli sayılmaktadır. Türkiye İş Bankası kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu tarihler arasında Kira Kredisi kampanyasından bu koşullar çerçevesinde yararlanabilir ve kiranızı toplu bir şekilde ev sahibinize ödeyerek kirayı nasıl ödeyeceğinize kafa yormaktan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda İş bankası yanınızda…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.