Türksat Kablo 100 Güldüren Kampanya

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türksat Kablo 100 Güldüren Kampanya hakkında ki tüm detayları ve katılım koşullarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türksat Kablo 100 Güldüren Kampanya

Firmalar tarafından internet konusunda yapılan kampanyalara geçtiğimiz günlerde bir diğeri daha eklenmiştir. Yıllardır sektörde var olan ve özellikle son aylarda özellikle farklı kampanyalarla yeni müşteri kazanma yarışında bende varım diyen Türksat tarafından gerçekleştirilen kampanya Türksat Kablo 100 Güldüren Kampanya olarak adlandırılmıştır. Adil Kullanım kotasının 100 GB olarak belirlendiği ve piyasaya göre yüksek bir rakam olan bu oranın dâhil edildiği kampanyada 100 Mbps’e kadar hız verilebilmektedir. Paket dâhilinde KabloTV Üst Paket, Ekosınırsız Kablonet, Altın sinema paketi olarak adlandırılan paket ve 100 dakika boyunca kabloses hizmeti ayda sadece 79,99 TL‘yer verilmektedir. Kampanya dâhilinde bahsedilen tüm paketlerin ilgili tutarlardan alınabilmesi için 24 ay boyunca taahhüt verilmesi gerekmektedir.

Kampanya dâhilinde yapılacak olan KabloTV aktivasyon hizmeti ücretsiz olarak verilmekte olup bunun yanında Kablonet Aktivasyon da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kablonet telefon numarası tahsisi ücretsiz olarak sunulacak olup müşterinin aynı zamanda Kablonet telefon aktivasyonu istemesi halinde 24 TL ücret ödemesi gerekmektedir. Kampanya yeni yılın ilk günü olan 1 Ocak 2017 tarihinde uygulamaya başlanacak olup firma tarafından yapılan açıklamalara göre 30.06.2017 tarihinde kampanyanın son bulacağı duyurulmuştur. Otel ve motel müşterisi olarak tanımlanan kurumlar haricinde bireysel abonelikler ve resmi kurum ve kuruluşların faydalanabileceği kampanya diğer firmaların kampanyaları ile kıyaslandığında ciddi anlamda ekonomik çözümler ürettiği görülmektedir. Kablonet aktivasyon ücreti normalde 96 TL ve kablotv aktivasyon bedeli kampanya haricinde yine 96 TL ‘dir. Kampanya dâhilinde tüm bunların ücreti herhangi bir şekilde müşteriden tahsil edilmeyecektir.

Yazımızın bir bölümünde numara tahsis ücreti olarak herhangi bir ücret alınmayacağından bahsetmiştik. Normalde bu ücretin müşterilerden kampanya haricinde 12 TL olarak tahsil edileceği bilgisini de vermeden geçmeyelim. Taahhüt süresi boyunca müşteri taahhüt vererek satın aldığı paketin hızından ve dakikasından daha düşük olmadığı sürece daha yüksek paketler arasında geçiş yapabilecektir. Fakat müşteriler 24 ay süre boyunca Vizioon Sinema Paketine ve KabloTV Temel Pakete geçiş yapamayacaklardır. Kampanya detayları incelendiğinde dahil edilen paketlerin ihtiyacınız olan, kullanabileceğiniz paketler olması halinde çok avantajlı bir kampanya olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.