Türksat Kablonet’ten Sinemasız Ev Kalmasın Kampanyası

13.05.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türksat Kablonet’ten Sinemasız Ev Kalmasın Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Kaçırılmayacak bir kampanya sizleri bekliyor.

Türksat Kablonet’ten Sinemasız Ev Kalmasın Kampanyası

KAMPANYANIN SAĞLADIĞI YARARLAR NELERDİR ?

Türksat Kablonet’ten Sinemasız Ev Kalmasın Kampanyasının sunduğu fırsatlardan Vizioon Sinema Paket Tarifesi 12 ay boyunca tarifeye bağlı kalmak şartı ile aylık sadece 7.99 TL’ye , Altın Sinema Paket Tarifesi ise yine 12 ay boyunca tarifeye bağlı kalmak şartı ile  aylık sadece 13.99 TL ‘ye abone olabilirsiniz.

Eğer 24 aylık taahhüt şartı kabul edilirse , Vizioon Sinema Paket Tarifesi aylık 4.99  TL iken Altın Sinema Paket Tarifesi aylık sadece 11.99 TL’dir.

KAMPANYA HANGİ TARİHE KADAR GEÇERLİDİR ?

Kampanyadan faydalanmak isteyenler 1 Mayıs 2017 ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.

KAMPANYA’YA KATILMA AŞAMALARI NELERDİR ?

Kampanya kapsamında olan Vizioon Sinema Paket tarifesi ve Altın Sinema Paket Tarifesinden bir tanesine abone olmanız yeterlidir.

KAMPANYA DAHİLİNDE OLAN PAKETLER ARASI DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR Mİ ?

Taahhüt süresine bağlı kalmak şartı ile düşük paket olan Vizioon Sinema Paket Tarifesinden bir üst paket olan Altın Sinema Paket Tarifesine geçmek mümkündür.

Mevcut olan tarifelerin haricinde ek olan tarifelerden yararlanmak isteyen aboneler için paket değişikliği ile birlikte ortaya çıkan tarifeler arası fiyat farkı hesaplanarak abonelere yansıtılıp , tahsil edilecektir.

TAAHHÜT SÜRESİ BİTMEDEN ABONELİKTEN VAZGEÇİLMESİ DURUMUNDA NE OLUR ?

Taahhüt süresi bitmeden önce aboneliği iptal ettirmek istediğiniz takdirde , 12 aylık süre için aylık olarak Vizioon Sinema Paketi için tarife indirim ücreti 5 TL iken Altın Sinema Paketi tarife indirim ücreti için 6 TL abonelerden tahsil edilir.

Tarifeyi iptal etmek isteyen abonelerin taahhüt süresinin 24 ay olması durumunda ise Vizioon Sinema Paketi için  tarife indirim ücreti 7 TL iken Altın Sinema Paketi tarife ücreti için 8 TL tahsil edilir.

Taahhüt sürelerinde kullanım yapılmayan aylar için aboneliklerin iptalinden doğacak olan tarife indirim ücreti , kullanım yapılmış olan ayların tarife indirim ücretinden fazla olması halinde tahsil edilecek olan tutar müşterilerin lehine olarak yapılacaktır.

Kampanyanın başladığı günden itibaren Kablo TV , Analog Kablo TV ve Sinema Paketi hizmetlerini iptal edecek olan aboneler aynı adres üzerinden bir daha bu kampanya avantajlarından yararlanamayacaklardır.

KAMPANYANIN SUNDUĞU ŞARTLAR NELERDİR ?

Kampanya kapsamında olan taahhüt süreleri ayrı ayrı olarak 12 ve 24 ay olarak sunulmaktadır.

Kampanya Kablo TV ile Analog Kablo TV altyapıları ile sınırlandırılmış olarak bulunur.

Kampanyadan otel , motel ve pansiyon hariç olmak üzere bireysel tarife kullanacak olan aboneler ile resmi kurum ve kuruluşlar da abone olabilecektir.

Kampanyadan yararlanıp abone olmak isteyen müşterinin verdiği adreste açık bir Analog Kablo TV aboneliği olması bulunması durumunda , bu adreste aynı soy adına sahip olan bir başka abone olmak isteyen müşteri adına kampanya girişi yapılmayacaktır.

Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhüt süresi sona erene dek adres değişiklikleri sadece taahhütlü nakillerde kabul edilecektir.

KAMPANYA’ YA KATILABİLECEĞİNİZ İLETİŞİM ADRESLERİ

Kampanya avantajlarından yararlanıp abone olmak için 0850 888 0 126 telefon numarasından arayabilir ya da aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilendirmelere ulaşabileceğiniz kampanya sayfasına giderek dilediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.