Uğur Derin Dondurucu Mercedes İphone 7 Hediye Çekilişi Kampanyası

19.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Uğur Derin Dondurucu Mercedes ve İphone 7 hediye çekilişi kampanyası Milli Piyango İdaresinin izni ile 20 Nisan 2017 – 25 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Uğur Derin Dondurucu Mercedes İphone 7 Hediye Çekilişi Kampanyası

     Uğur Derin Dondurucu Mercedes ve İphone 7 hediye çekilişi kampanyası Milli Piyango İdaresinin izni ile 20 Nisan 2017 – 25 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu tarihlerin dışında başvuru yapan kişiler kampanyaya dâhil olamayacak ve geçerli sayılmayacaktır.

Kampanya Detayları

Çekiliş kampanyasında 2 talihli kişiye birer adet olmak üzere MERCEDES BENZ A180FL STYLE 2017 model otomobil verilecektir. Ayrıca çekiliş kampanyasında 50 talihli kişi de birer adet İPHONE 7 128 GB MN942TU / A GOLD cep telefonu kazanacaktır. Katılmak isteyen kişilerin Çekiliş Kampanyası tarihleri arasında Türkiye genelinde Uğur Soğutma Makineleri San. Ve Tic. A.Ş Yetkili bayilerinden gün içerisinde tek seferde 500 TL ve katları tutarında tüm UĞUR marka ürünlerinden birlikte ve ya ayrı ayrı satın almaları ve fatura karşılığındaki verilecek olan şifreyi göndermeleri yeterli olacaktır. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler www.ugur.com.tr  adresine ad, soy ad, adres, doğum tarihi, fatura no ve fatura tarihi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak kayıt ederek çekilişe katılabileceklerdir. Çekiliş sonuçları 1 Ekim 2017 tarihinde Posta gazetesi üzerinden ve www.ugur.com.tr internet adresi üzerinden ilan edilecektir. Bunun yanı sıra Uğur Derin Dondurucu tarafından yapılan çekilişi kazanan talihli kişilere taahhütlü posta ile de haber verilecektir. Çekilişi kazanan talihli kişilerin son başvuru tarihleri 16 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. Yedekte bulunan talihlilerin son başvuru tarihleri ise 31 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. Talihlilere verilecek olan ikramiyenin son teslim tarihi 15 Kasım 2017’dir. Ürün itirazı teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde yapılabilecektir. Çekilişe katılım sadece belirtilen internet adresinden ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. İkramiye teslimi sırasında fatura ve şifreli kart gösterilmesi zorunludur. Kazanılmış olan ikramiye kesinlikle değiştirilmemekte, devredilmemekte ve iade edilmemektedir. Kampanya katılımlarında ad –soyad, şifre ya da adres bilgilerinin herhangi birinin eksik olması durumunda kişiye çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcıların ilk gönderdikleri şifre geçerli sayılacaktır. Bir kişi birden fazla hediye kazanamamaktadır. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için ya da katılım gerçekleştirmek için cekilis.ugur.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Talat karalar dedi ki:

    Kayseri toamarza ya nezaman sans gūlecel aceba yada gūlermi