Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi

23.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi adlı çekilişte bahsettiğimiz tarz çekilişler arasında yer almaktadır. Yazımızın devamında ilgili firma tarafından düzenlenen çekiliş hakkında detaylar paylaşacağız.

Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi

iPhone 7 marka cep telefonlarının geçtiğimiz aylarda piyasa çıkmasının ardından popülerliği nedeniyle birçok firma tarafından düzenlenen çekilişlerde ödül olarak verilmektedir. Pahalı bir cep telefonu modeli olması nedeniyle de insanların firmalar tarafından düzenlenen çekilişlere yüksek oranda rağbet göstermesine olanak sağlamaktadır. Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi adlı çekilişte bahsettiğimiz tarz çekilişler arasında yer almaktadır. Yazımızın devamında ilgili firma tarafından düzenlenen çekiliş hakkında detaylar paylaşacağız.

Çekilişten yararlanabilmek için ilgili ürünlerin Migros Sanal Market, 5M Migros, Migros ve Migros Jet üzerinden alınması gerekmektedir. Kampanya kapsamında olan ürünler arasında Ülker Çokokrem 500 gr, Ülker Çokokrem Tüp 40 gr, Ülker Çokokrem 400 gr (cam) ve Ülker Çokokrem 1000 gr yer almaktadır. 19 Ocak 2017 ve 19 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi’ne katılabilmek için yapılacak alışverişlerin 5 TL veya 5 TL katlarında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çekilişe katılmak için dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta ilgili alışverişin Money Club Kart, Money Club Kart veya Money Bonus kartları ile yapılmasının gerekliliğidir. İlgili çekiliş 6 Mart 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Ülker Çokokrem iPhone 7 Çekilişi kapsamında 4 kişiye 4 Kişiye iPhone 7 32GB dağıtılacaktır. Çekiliş kapsamında 40 kişi ise Cvs DN 1907 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi kazanma fırsatı yakalayacaktır. 6 Mart tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişin talihlileri 9 Mart 2017 tarihinde Milli Gazete aracılığıyla duyurulacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.