Ülker Metro BMW 3 Çekilişi

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Ülker Metro paketleri içerisinden çıkan şifreyi ilgili alana girerek Ülker Metro BMW 3 Çekilişi ne bir adet katılım hakkı kazanabiliriz.

Ülker Metro BMW 3 Çekilişi

Ülker uzun yıllardır üretmiş odluğu Metro çikolatasının satış rakamlarını biraz daha ileriye götürebilmek için geçtiğimiz günlerde büyük bir çekiliş kampanyasını insanlara televizyonlar ve sosyal medya aracılığıyla duyurmuştur. Bu çekiliş Ülker Metro BMW 3 Çekilişi olarak adlandırılmaktadır. İlgili çekilişe katılabilmek için Ülker Markasına ait Metro çikolatalarının paketlerinin içinde çıkan şifreye ihtiyacımız vardır. Ülker Metro için açılan internet sayfasına girdiğimizde çekiliş ile ilgili bir sayfanın ve başvuru formunun bulunduğunu görüyoruz.

Ülker Metro için hazırlanmış olan internet sayfasına girerek ilgili formu ücretsiz olarak tüm bilgileri gerçek olmak şartıyla doldurmalı ve Ülker Metro paketleri içerisinden çıkan şifreyi ilgili alana girerek Ülker Metro BMW 3 Çekilişi ne bir adet katılım hakkı kazanabiliriz. Başvuru esnasında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli detay şifreli paketlerin çekiliş sonucu açıklanana kadar saklanmasının gerekliliğidir. Çekiliş sonucunda ödül kazanılması durumunda ödülün kazanıldığı şifrelerin yer aldığı metro paketlerinin ibraz edilmesi istenecektir. 90 kişiye Huawei G8 verilecek kampanya dâhilinde 1 kişi de büyük ödül olan 2016 model BMW 3.20i kazanma şansı yakalayacaktır. Ülker Metro tarafından düzenlenen çekilişe katılmak için son tarih 22 Ocak 2017 olarak belirlenmiştir.

Çekilişe Katılmak İçin >> TIKLA

22 Ocak 2017 tarihinde çekilişe katılımın son bulmasının ardından 26 Ocak 2017 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. 26 Ocak 2017 tarihinde sonuçların belirlenmesinin hemen ardından 31 Ocak 2017 tarihinde kazan talihliler sayfamız aracılığıyla duyurulacaktır. Çekilişte büyük ödül olarak verilen 2016 model BMW 3.20i fiyatı yaklaşık olarak 145.000 TL olarak belirtilmektedir. Bu aracın alınmasından sonra yasal hesaplamalar yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 14.000 TL’lik vergi ödemesi kazanan talihliye ait olacaktır. Bu rakamın haricinde ortaya çıkacak KDV ve ÖTV gibi dilimler ise çekilişi düzenleyen firma tarafından finanse edilecektir. Belirtilen vergi miktarını hemen ödeyemezseniz bile ilgili vergi dairelerine müracaat ederek aracı alabilirsiniz. Vergi dairesine borçlandığınız rakamı 3 yıl içerisinde 6 taksitte ödemeniz gerekmektedir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.