Vakıfbank Samsung Tablet Çekilişi

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vakıfbank, İnternet Bankacılığını kullanan müşterilere tablet kazanma şansı sunuyor. Samsung Galaxy Tab E SM-T560 9.6 Beyaz WiFi kazanma şansını elde etmek için tek yapmanız gereken internet bankacılığı kulanmak. 

Vakıfbank Samsung Tablet Çekilişi

Vakıfbank, İnternet Bankacılığını kullanan müşterilere tablet kazanma şansı sunuyor. Samsung Galaxy Tab E SM-T560 9.6 Beyaz WiFi kazanma şansını elde etmek için tek yapmanız gereken internet bankacılığı kulanmak.


Kampanya Kuralları ve Önemli Bilgiler:

Vakıfbank internet bankacılığı hizmeti kampanyasına katılmanız için 01/07/2017-30/09/2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını sağlamanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı Kampanyası kapsamında kampanya tarihleri arasında, bankaya ya da adres paylaşım sistemine kayıtlı ve adres bilgisi Türkiye olan, İnternet Bankacılığını ilk kez kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Ayrıca, kampanya başlamadan önceki 3 ay içerisinde giriş yapmayıp kampanya döneminde giriş yapan müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir.

10 adet Samsung Galaxy Tab E SM-T560 9.6 Beyaz WiFi Tablet kampanya kapsamında çekilişle müşterilere dağıtılacaktır.

Çekiliş sırasında, “Vakıfbank İnternet Bankacılığı”na ilk defa giriş yapacak olan veya kampanya başlamadan önceki 3 ay içerisinde giriş yapmayıp kampanya döneminde giriş yapan müşterilere ayrı kura numaraları atanacaktır.

Çekiliş 10 Ekim 2017 tarihinde yapılacaktır. Çekişle tablet kazanan kampanya talihlileri belirlenecektir. Çekiliş saat 11:00’de Vakıfbank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 59 Kağıthane / İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

Çekilişin sonuçları Takvim Gazetesi’nde 12/10/2017 tarihinde, Vakıfbank internet sitesinde ilan edilecektir. Vakıfbank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 59 Kağıthane / İstanbul kampanyanın yürütüldüğü adresinde de listeler asılmak suretiyle ilan edilecektir.

Asil Talihlilerin 27 Ekim 2017 tarihine kadar başvurmuş olmaları gerekmektedir. Yedek talihliler ise 11 Kasım 2017 tarihine kadar onaylarını yapmalıdır. Kampanya sonuçları ve ödül dağıtımları, 30/11/2017 tarihine kadar sonlandırılacaktır.

18 yaşından küçükler ve T.Vakıflar Bankası T.A.O. kadrolu personeli kampanyaya katılım gösteremez, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kişi birden fazla hediyeye sahip olamaz.

Hediyelerin KDV ve ÖTV’si talihlilere aittir.

Kampanyadan sadece bireysel kullanıcılar yararlanabilir.

Katılımcılar çekiliş tarihine kadar internet bankacılığı kullanımlarını iptal ettirmemiş olmaları gerekmektedir. Bu şartı sağlamayanlara çekiliş hakkı verilmez.

Vakıfbank kampanya koşulları değiştirmekte hakka sahiptir.

Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir.

Eğer yukardaki şartları sağlamayan bir müşteriye hediye çıkarsa hediye yedek sıradaki kişiye devredilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.