VakıfBank World Kart Market Kampanyası

14.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu yazımızda VakıfBank tarafından verilen ve VakıfBank World Kart Market Kampanyası olarak adlandıracağımız kampanya hakkında detayları bulabileceksiniz.

VakıfBank World Kart Market Kampanyası

Ülkemizde ilk olarak Yapı Kredi Bankası tarafından dağıtılan World özellikli kredi kartları günümüzde en yaygın kullanılan kredi kartları arasında yer almaktadır. Yapı Kredi Bankası haricinde diğer bankalarla yapılan anlaşmalar sayesinde birçok banka tarafından dağıtılan World özellikli kredi kartları ilgili bankanın haricinde en çok VakıfBank müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Kredi kartı kampanyaları hakkında detayları incelediğimiz yazılarda bu kartların birçok üye işyerine sahip olduğunu ve birçok sektörde insanların ekonomik anlamda kara geçmelerine olanak sağlayan kampanyalarda yer aldığını görüyoruz. Bu yazımızda VakıfBank tarafından verilen ve VakıfBank World Kart Market Kampanyası olarak adlandıracağımız kampanya hakkında detayları bulabileceksiniz. Bu sayede zaten aylık olarak düzenli olarak ihtiyaç olarak yapmanız gereken market harcamalarının bir kısmını hediye olarak geri alma şansı yakalayacaksınız.
Gıda market kampanyası olarak özele indirgeyeceğimiz kampanya 14 Ocak 2017 ve 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için World özellikle kredi kartlarıyla anlaşması olan üye işyerlerinden ilgili harcamaların bankaya ait pos cihazından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için farklı günlerde tek seferde 75 TL ve üzeri alışverişleriniz sayılacaktır. İlgili şartlarda yapacağınız dördüncü gıda marketi harcamasında 25 TL değerinde world puan harcama yaptığınız kredi kartına hediye olarak yüklenecektir.
Kampanyadan yararlanma konusunda detaylar verecek olursak mail order işlemlerinin, nakit çekim işlemlerinin, iadelerin ve puan kullanılarak yapılan harcamaların kampanyaya dahil edilecek harcamalardan sayılmayacağını belirtmemiz gerekmektedir. Ayrıca VakıfBank’a ait olan Bankomat kartlar ve BusinessCard’lar ile yapılacak olan harcamalar da kampanyada hediye kazanabilmek için istenen 4 harcamaya dâhil edilmemektedir. Kampanyadan hediye kazanabilmek için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta katılım için SMS yollamanızın gerektiğidir. VakıfBank World Kart Market Kampanyası dâhilinde katılım sağlamak amacıyla kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonu numarasından GIDA yazıp bir boşluk bırakarak katılacağınız kredi kartının son altı hanesini 6635‘e SMS ile yollamalı ve sonrasında katılımınızın başarı ile gerçekleştiğine dair bankadan mesaj almalısınız.
VakıfBank tarafından düzenlenen kampanyaya SMS ile katılım sağlandıktan sonra kampanya şartlarında belirttiğimiz harcamaların yerine getirilmesi halinde 10 Şubat 2017 tarihine kadar 25 TL değerinde Worl Puanlar ilgili kredi kartlarına yüklenmiş olacaktır. Kampanyaya katılım bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilmekte olup kampanyada kazanılan puanların kredi kartlarına yüklenebilmesi için yükleme yapılacak tarihte ilgili kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. 10 Şubat 2017 tarihine kadar yüklemesi yapılacak olan puanların 19 Şubat 2017 tarihinde harcanmaması halinde kredi kartlarından geri alınacaktır. Kampanyaya Tercih Kart sahipleri de katılabilmektedir. Tercih Kart sahiplerinin katılımının ücretli olduğu kampanyada ücretlendirilecek tutar banka tarafından 4.99 TL olarak belirlenmiştir. VakıfBank tarafından düzenlenen kampanyaya katılım için cep telefonunuzdan gönderilecek olan mesaj tüm operatörler için bir kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.