Visa Banka Kartıyla Opet’te 25 TL Yakıt Puan

26.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Visa Banka Kartıyla Opet’te 25 TL Yakıt Puan kampanyasından yararlanabilmek için ilgili akaryakıt istasyonlarından tek seferde 75 TL ve üzeri 3 akaryakıt alımı yapmanız gerekmektedir.

Visa Banka Kartıyla Opet’te 25 TL Yakıt Puan

VISA ve OPET tarafından düzenlenen kampanya 15 Ocak 2017 tarihi itibariyle başlayacak ve 15 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. Kampanyadan yararlanabileceğiniz kart çeşitleri Visa Electron ve Visa Debit logolu Visa Banka kartları olarak belirlenmiştir. Visa Banka Kartıyla Opet’te 25 TL Yakıt Puan kampanyasından yararlanabilmek için ilgili akaryakıt istasyonlarından tek seferde 75 TL ve üzeri 3 akaryakıt alımı yapmanız gerekmektedir. Kazanılacak olan yakıt puanlar yakıt olarak OPET akaryakıt istasyonlarında harcanabilecektir. Visa tarafından gerçekleştirilen kampanyadan yararlanabilmek için kampanya dâhilinde harcamaların sayılabilmesi için her birinin ayrı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan kredi kartlarıyla, ön ödemeli kartlarla ve ticari banka kartları ile yararlanamazsınız. Ayrıca bir kişi bir bankaya ait kartıyla sadece bir defa ödül kazanabilmektedir. İlgili kampanyaya katılım 15 Şubat 2017 tarihinde son bulacak olsa da kazananlara 28 Şubat 2017 tarihine kadar bankalarında kayıtlı olan cep telefonu numaralarıyla bilgilendirme SMS yolu ile yapılacaktır. Yakıt puanlar bahsedilen tarihe kadar bankanızda kayıtlı cep telefonu numaranıza kod olarak SMS şeklinde yollanacaktır. Kampanyada kazandığınız kodları kullanabilmeniz için kodları aktifleştirmeniz gerekmektedir. Yakıt kodunun geldiği cep telefonu numaranızdan büyük harflerle VISA yazıp bir boşluk bırakarak yakıt kodu numaranızı yazmalı ve mesajı 6738‘e göndermelisiniz. Bu sayede OPET ve VISA iş birliği ile elde ettiğiniz hediye yakıt puan kodları aktif hale getirilecektir. Kullanılmayan yakıt puanlar 15 Mart 2017 tarihi itibariyle silinecektir.

Hediye olarak kazanılan yakıt puanlar kısmi kullanım yapılamadığı gibi paraya çevrilmesi de mümkün değildir. Yakıt istasyonları tarafından başka bir kampanya daha yapılıyor olması halinde yapılan kampanya Visa Banka Kartıyla Opet’te 25 TL Yakıt Puan ile birleştirilemez. Farklı bankalara ait kartlar ile katılım yapabileceğiniz için detaylar hakkında daha fazla bilgi alabilmek için çalıştığınız ve kampanyadan yararlanmak istediğiniz bankayı arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kampanya dahilinde yakıt puan kazanılıp kazanılmadığının takibi müşterinin sorumluluğundadır. Kampanya katılım şartları OPET veya VISA tarafından değiştirilebilir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.