Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

24.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yapılacak olan Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası ve detaylarının nasıl olacağı merak konusu oluştururken kullanıcılar bir diğer taraftan da aktif olan ve bedava internet kullanım hakkı veren diğer kampanyalardan faydalanmaya devam ediyor.

Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone geçen her yeni yılda ailesine kattığı üyelerle çoğalıp daha büyük bir aile olma yolunda istikrarlı şekilde yürümeye devam ediyor. Arkamızda bırakmamıza az bir gün kalan 2017 senesinde abone sayısında artış olmasında tabi ki Vodafone tarafından kullanıcılara yapılan bedava internet ve diğer bedava kullanım kampanyaları da büyük ölçüde etkili olmuştur. Yapılan bu kampanyalarla geçtiğimiz yıl da adından sıkça söz ettiren Vodafone yaklaşan 2018 öncesinde yapacağı Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası ile merakla takip edilmekte. 

Genel olarak toplumda hediyeleşmeyi severiz ve karşımıza çıkan, lehimize olan fırsatları kullanmayı tercih ederiz. Vodafone kurum olarak bu isteklere uygun olarak hareket ettiği için sunduğu bedava internet kampanyalarıyla abonelerinin gönlünü hoş ediyor. Bu sayede abonelerin Vodafona karşı duydukları memnuniyet artar ve karşılıklı ilişkiler daha güzel bir hal alır. Biz de yazılarımızda Vodafone bedava internet kampanyaları ve detaylarını anlatarak sunulan faydalardan haberdar olmayan ve faydalanmayan kalmasın diye elimizden geldiğince bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz.

Hazırlayıp sizlere sunduğumuz Vodafone bedava internet kampanyaları ile alakalı diğer yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi 2017 senesi içerisinde başlayıp şuan devam etmekte olan ve 2018 döneminde de devam edeceğe benzeyen birçok aktif kampanya mevcuttur. Birbirinden avantajlı ve oldukça faydalı olan bu kampanyaların 2018 yılında artarak devam edeceği de beklentiler içerisinde yerini alıyor. Yaşadığımız tecrübelere dayanarak belirtiriz ki geçtiğimiz senelerde Vodafone yılbaşı dönemlerinde yaptığı kampanyalar ve dağıttığı bedava internet hediyeleriyle oldukça cömert davrandı. Tüm abonelerinin yararlanabileceği 2 GB bedava internet hediye dağıtımı kullanıcıları tarafında alkışlarla karşılandı. Durum böyle olunca ve 2018 yılbaşı akşamına çok az bir vakit kalınca kullanıcıların gözü kulağı 2 GB yılbaşı bedava internet hediyesi ile ilgili yapılacak açıklamada dersek yanlış olmaz.

Aslında bakıldığında Vodafone tarafından ve resmi internet sitelerinde tam yılbaşı kampanyası adı altında özel bir bedava internet dağıtımı ya da farklı bir kampanya bulunmamaktadır. Bizlerin bu sayfada aktif olan kampanyalar hakkında bilgi vererek insanların maksimum seviyede faydalanmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Vodafone tarafından 2 GB bedava internet dağıtımı gibi ya da farklı bir yılbaşı özel kampanyası olursa sayfalarımızdan duyuracağız. Bu sebeple sayfamızı takipte kalmanızı ve doğru kampanya bilgilerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Vodafone ve diğer GSM operatörlerinin en çok sorduğu soru ve araştırdığı konu operatörlerinin bedava internet hediyeleri ve kampanyaları olmaktadır. Biz de bu merak edilen ayrıntılar ile ilgili sevindirici bilgiler vermeye devam ederek 2018 özel yılbaşı kampanyası olarak bir bedava internet dağıtımı şua olmasa da aktif olan ve bol bol hediye kazandıran diğer kampanyalar ile ilgili yazımıza devam etmek istiyoruz.

Vodafone’un aslında müşterilerine sağladığı en güzel fayda Yanımda Uygulaması olmaktadır. Vodafone yanımda uygulaması sayesinde müşteriler istedikleri her türlü bilgiye ve bir çok kampanyaya anında ulaşabilme imkanı buluyorlar. Daha önce hazırladığımız yazılarda da Vodafone Yanımda Uygulaması altında bulunan bölümler aracılığıyla kazanabileceğiniz bedava internet faydalarından bahsetsek de, bu yazıda da kısaca özetlemekte yarar görüyoruz.

Vodafone Yanımda Uygulamasının bir bölümü olan Bana Ne Var altında kullanıcılara çok avantajlı teklifler sunulmakta. Daha önceki uygulamada verilen bedava internet hediyeleri sadece bir gün süreyle kullandırılırken, 2018 yılbaşına doğru yenilenen kampanya sayesinde hem fayda kullanma süresi 1 haftaya yükseldi hem de sunulan hediyelerin çeşitliliği arttırıldı. Eski uygulamaya göre hediye kazanmak için ekranı sallamanız gerekirken, şimdilerde sunulan hediye çarkını çevirmeniz gerekiyor. Çarkta bulunan hediyeler arasında ise 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB bedava internet, bunların yanında sinema bileti, alışveriş çeki gibi farklı sürpriz hediyelerde bulunmakta. Bu uygulama sayesinde Vodofone kullanıcıları bedava internet kazanma şansını hep yanlarında taşıyorlar diyebiliriz. Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2018 başlığı altında, bedava internet kazandıran kampanyalara baktığımızda Bana Ne Var uygulamasının haricinde 4.5G SIM Karta 5GB Bedava İnternet, FreeZone 3 GB bedava internet, İlk 3 Ay Bedava Spotify Kampanyası gibi avantajlı farklı kampanyalardan da yararlanılabilmektedir.

Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası başlıklı yazımızı burada sonlandırırken, Vodafone tarafından duyurulacak yeni yılbaşı kampanyaları ve 2 GB bedava internet hediyesi ile ilgili bir gelişme olması durumunda da yine sayfamızdan haber vereceğimizi bildirerek, 2018’in herkese iyi ve mutlu bir sen olmasını dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.