Vodafone Akıllı Kamulu Kampanyası

14.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vodafone’un kamu görevlilerine özel iletişim çözümü olan Akıllı Kamulu Kampanyası yeni Vodafone’lular, mevcut Vodafone’lular ve faturasızdan faturalıya geçen Vodafone’lular için 3 kategoriye ayrılmış durumda.

Vodafone Akıllı Kamulu Kampanyası

Vodafone’un kamu görevlilerine özel iletişim çözümü olan Akıllı Kamulu Kampanyası yeni Vodafone’lular, mevcut Vodafone’lular ve faturasızdan faturalıya geçen Vodafone’lular için 3 kategoriye ayrılmış durumda. Örneğin yeni Vodafone’lulardan Kamululara Özel Akıl Küpü 3 GB paketi, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet erişimi içeriğine sahip olup aylık fatura tutarı 29 TL’dir. Kamululara Özel Akıl Küpü 5 GB ise her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 5 GB internet şeklinde olup, aylık tutar 39 TL olarak belirlenmiş.

Mevcut Vodafone’lular için Kamululara Özel Akıl Küpü 3 GB paketi aylık 36 TL, Kamululara Özel Akıl Küpü 5 GB paketi ise 46 TL üzerinden ücretlendiriliyor. Faturasız Vodafone müşterileri ise tıpkı yeni Vodafone’luların indirimlerine sahip olarak 3 GB’lık kamu tarifesine 29 TL, 5 GB’lık kamu tarifesine 39 TL’den sahip olabiliyorlar. Tarifelere bakan kamu çalışanlarına, kendilerine özel akıllı telefon tekliflerini de incelemeleri salık verilir.

Abonelerin taahhüt süresi kampanya kapsamında 12 ay olarak belirlenmiş. İki adet 12 aylık dönem halinde kampanyadan faydalanmak söz konusu. Yeni Vodafone’lular ve faturasızdan faturalıya geçenler için aylık 10 TL indirim yansıtılmakta olup, cayma durumunda cayılan her ayın indirim bedelinin, aboneden tahsil edilmesi esas. Ne zaman cayıldığı önem taşıyor. Mevcut Vodafone’lular için indirim tutarı 3 TL/ay şeklindedir. Her halükarda ilk 12 aylık dönemin son fatura döneminde cayma bedeli ödenmeden kampanyadan çıkış yapılabilmesi mümkün. Bu tarihten sonra cayma bedeli söz konusu.

Kampanya bittiğinde tarifeden mevcut durum üzerinden yararlanmak mümkün. Kampanyayı cazip bulan ve üzerine kayıtlı 10 ve fazla hat bulunanlar en fazla 10 hat için kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca mevcut kampanyalardan birinden yararlanılıyorsa bu kampanyadan faydalanılması mümkün değil. Müstakilen bu kampanyadan yararlanmak söz konusu olduğundan bu durumlarda ilgili kampanyalardan çıkılması şart. Kampanyadan faydalanmak isteyenler Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen “kredi kartıyla kara liste” ve “gri/kara liste” ile“cep aran kara liste”ye girmemiş olması gerek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.