Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

20.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vodafone renkli dünyası içerisinde yer alan bir birinden güzel ve avantajlı kampanyalar ile abonelerin gönüllerinde taht kurmaya devam ediyor. Kullanım kolaylığı ve sağladığı faydalar ile oldukça sevilen Vodafone Yanımda uygulaması da son derece tutulan bir uygulama.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Bu yazımızla bahsetmek istediğimiz ise Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan Bana Ne Var Kampanyası ve detayları olacaktır. İşte 2018 yeni yıla yaklaşırken yenilenen Bana Ne Var kampanyası detayları şu şekilde belirtiliyor.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası hediye çarkını çevirip şansınızı deneyeceğiniz ve birçok ücretsiz hediyeye sahip olacağınız oldukça eğlenceli bir uygulama. Vodafone aboneleri bu kampanya sayesinde şanslarını her zaman ceplerinde taşıma fırsatına sahip.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenlerin yapması gereken Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri ve her pazartesi ya da pazartesi atlanırsa haftanın diğer bir günü Bana Ne Var bölümünü ziyaret edip sürpriz hediye çarkını çevirmek. Bunun yerine telefonların kısa mesaj bölümüne BANANEVAR yazarak 5065’e ücretsiz SMS atıldığında da tek seçenekli bir hediye size sunulacaktır.

Kampanya geçerlilik süresi 31.12.2017 tarihine kadar olup, telefonlarında Vodafone Yanımda uygulaması bulunan tüm faturalı hatta sahipleri ve son bir aylık süre içinde en az 25 TL yükleme yapan tüm faturasız hat sahipleri faydalanabilir.

Faturasız hat sahipleri hediye sorgulama işlemini sadece yükleme yaptıkları günden sonraki gün yapabilirken, faturalı hat sahipleri haftanın istedikleri herhangi bir gününde yapabilirler.

Aboneler her hafta sadece bir hediye kazanır ve kazanılan hediyelerin kullanım süresi 7 gündür. Hediyelerin telefonunuza yüklenmesi bir içinde tamamlanır ve siz mesaj yoluyla bildirilir.

Kazanılan bedava internet ya da konuşma dakikası kullanımları sadece yurt içinde geçerli olacaktır. Ayrıca özel servisler için yapılan harcamalarda da kullanılamaz.

Bana Ne Var hediye çarkında 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB bedava internet, 1000 dakika bedava konuşma ve çeşitli birçok sürpriz hediye bulunmaktadır.

Sürpriz hediyelere bakılacak olursa; Yemek Sepeti’nde geçerli 10 TL hediye çeki, Loft’tan 50 Tl hediye çeki, Kahve Dünyası’ndan hediye kahveler, Tek kişi için hediye sinema bileti, Little Caesars’tan küçük boy pizza dikkatimizi çekmektedir.

Sizde Vodafone renkli dünyasında sunulan bir birinden güzel ve renkli hediyelere sahip olmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice incelemenizi ve gerekli işlem basamaklarını takip ederek hediyelere kavuşmanızı tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elif dedi ki:

    Merhaba verdiginiz bilgiler icin tesekkurler bir sorum olacakti bana gelen hediyeler neden 24 saat gecerli oluyor yani nasil 7 gun gecerli oluyor bunun icin ne yapabilirim