Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2018

27.07.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu yazımızda sizlerle Vodafone Bedava İnternet 2017 için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Yazımızın sonlarına doğru vodafone bedava internet ayarları 2017, vodafone bedava internet sınırsız ağustos, eylül ve ekim ayı için bilgileri de paylaşıyor olacağız.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2018

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla birlikte insanların günlük internet kullanım oranları gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Cep telefonlarından, tabletlerden internete girmek için operatörlerden düşük bütçeli paketler alındığı ve bunların yettiği dönemler çok geride kaldı. İnsanlar artık kaçırdıkları dizileri ve izlemek istedikleri filmleri dahi cep telefonlarından operatörlerin sağlamış oldukları internet aracılığıyla takip ediyorlar. Hal böyle olunca GSM operatörleri arasında artan rekabet neticesinde çok uygun fiyatlarla limitleri yüksek internet paketleri ediniliyor olsa da insanların taleplerinin çok olması bedava internet arayışına girmelerine neden olmaktadır. Bu yazımızda sizlerle Vodafone Bedava İnternet 2018 için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır, vodafone ücretsiz internet kampanyaları ve vodafone hediye internet sorularınızın yanıtlarını editörlerimizin detaylı incelemeler sonrasında hazırladıkları bu yazılarda bulabilirsiniz. Yazımızın sonlarına doğru vodafone bedava internet ayarları 2017, vodafone bedava internet sınırsız ağustos, eylül ve ekim ayı için bilgileri de paylaşıyor olacağız.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet paketi alabilmeniz için operatör tarafından düzenlenen tüm kampanyalara araştırarak detaylarıyla yer veriyoruz. Yazımız vodafone internet paketleri güncellendikçe aktüel bir şekilde haftalık olarak güncellenecektir. Ayrıca sayfamızın en altında bulunan yorum bölümü aracılığıyla aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve ilgili operatörler konusunda uzmanlaşmış arkadaşlarımızın cevapları doğrultusunda en uygun yolu izleyebilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi hakkında yazılan yazımız operatör tarafından düzenlenen bedava internet kampanyalarının derlenmiş halidir. Tek bir kaynaktan tüm vodafone bedava internet ayarlarına ulaşabilmeniz için derlediğimiz yazımızda amacımız sizlerin internet özgürlüğünü doyasıya yaşayabilmeniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız yazımızda verilen tüm detaylara harfiyen riayet etmelisiniz. Vodafone ücretsiz internet için kullanmanız gereken paket detaylarını iyi analiz ederek günü geldiğinde gerekli iptal işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Biz sizler için gerekli tüm ayrıntıları derlemiş olsak da kampanyalar hakkında aklınıza takılan tüm soruların yanıtını Vodafone sitesinde ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

 1. Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı!

Uzun yıllardır faturalı hat tercih ediyor olsam da faturasızlara özel kampanyaların her zaman daha güzel olduğunu düşünüyorum. Kampanyada dikkate alınacak yüklemelerin tek seferde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tek seferde gerçekleştireceğiniz yükleme miktarı x 100 kadar MB internet 24 saat boyunca kullanabilmeniz için hediye verilmektedir. Perşembe günleri geçerli olacak kampanyadan yararlanabilmek için gerekli izinleri vermeniz halinde 30 TL yükleme yaparak gün içerisinde kullanabileceğiniz 3 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

 1. Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Bu bölümde Vodafone için gelenekselleşen Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası detaylarını paylaşacağız. Yüklemeleriniz ve harcamalarınız karşılığında  1 GB internet kazanabileceğiniz gibi 500 dakika konuşma da kazanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan büyük harflerle BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz olarak SMS yollayın. SMS haricinde Vodafone Yanımda uygulaması aracılığıyla da bedava internet veya yüzlerce dakika kazanabilirsiniz. Kampanya süresince bedava internet haricinde internet keyfini doyasıya yaşayabilmek için 1 GB internet paketleri de sizleri sürpriz fiyatlara bekliyor. İnternet paketinizi indirimli olarak satın alabilmek için INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz SMS yollayabilirsiniz.

 1. Büyük 4.5G Mevcut Müşteri Kampanyası

15 Ocak 2018 tarihine kadar mevcut olan tüm RED tarifeleri dışındaki faturalı hat sahiplerine sunulacak kampanya Vodafone tarafından gönderilen onay mesajından sonra geçerli olmaktadır. 4.5G avantajını doyasıya yaşayabilmeniz için 3 ay boyunca internet hediyesi verilecek kampanyadan yararlanabilmek için 3636’ya SMS gönderebilir ya da Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Paket 30.04.2017 tarihine kadar ücretsizdir. Paket ücreti 5 TL olacak şekilde 01.05.2018 tarihinde abonenin faturasına yansıtılacaktır. Paketin süresi dolduğu zaman iptal etmeyi unutmamalısınız.

 1. Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan!

Operatörler tarafından 4.5G alt yapısının tanıtımı yapılması için düzenlenen kampanyalardan yararlanmaya devam ediyoruz. Öncelikle 4.5G teknolojisiyle tanışmak için cep telefonunuzdan 4.5G yazarak 4545’e SMS göndermelisiniz. Bu mesajın ardından 1 ay boyunca 2 GB olacak şekilde ücretsiz hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

 1. SUPER2GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

SUPER2GB paketi kullandıktan hemen sonra kampanya bitiminde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için iptal etmek istediğinizde cep telefonunuzdan IPTAL SUPER2GB yazarak 3636’ya SMS yollamalısınız. SMS gönderiminin ardından paketinizin iptal edildiğine dair onay gelmesi gerekiyor. Onay gelmediği taktirde müşteri hizmetleri aracılığıyla SUPER2GB paketi iptali sağlayabileceğiniz gibi Vodafone Self Servis uygulamasıyla da iptal gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Vodafone Bedava Dakika Paketi

Vodafone tarafından verilen bedava dakika paketini kullanabilmek için 542DK yazarak cep telefonunuzdan 7000’e SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderiminin hemen ardından 542 dakika hediye dakika kazandığınıza dair onay mesajı gelecektir.

 1. Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet paketi kazanabilmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne Kazan yazıp 4445’e SMS yollayabilirsiniz. Bu sayede katlanan paketlerden yararlanma imkanı yakalarsınız. Katlanan paketlere katılım sağlayarak Vodafone Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

 1. Vodafone Bedava İnternet Paketi

Cep telefonunuzdan Surpriz yazıp 6666’ya SMS yollayarak size özel vodafone bedava internet paketi içeriğini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

 1. Vodafone Bedava İnternet Paketi

Cep telefonunuzdan 3636 numarasına NET 500MB yazdığınızda 500 MB Bedava internet kazanabilirsiniz.

 1. Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

8 GB olarak başlatılan kampanya 2 GB olarak güncellenmiş olsa da hala çok verimli bir hediye olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Super2GB yazarak 3636 numarasına SMS yolladığınızda ilgili internet paketi hattınıza yüklenecektir. Paketin bitim tarihini iyi takip etmeli ve yaklaştığında paket iptali için gerekli işlemleri gerçekleştirmelisiniz. Paket iptalini gerçekleştirmediğinizde yenilenecek ve hattınızdan TL kesilecektir. Daha önce ilgili kampanyadan yararlananlar bu kampanyaya katıldıkları taktirde hesaplarından TL ücreti kesilecektir.

 1. Vodafone Bedava Dakika Paketi

Vodafone hattınızdan 100 dakika hediye kazanabilmek için cep telefonunuzun mesaj kısmına EVET yazarak 3785’e SMS yollamalısınız. Vodafone bedava dakika paketi sahibi olmak artık çok kolay. Paketi iptal etmeniz için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Paket otomatik olarak iptal edilecektir.

 1. Vodafone Yanımda Uygulamasını ile Bedava 2 GB İnternet

Her GSM operatörü gibi Vodafone da online işlemleri tek bir uygulama çatısı altında toplamış ve bu uygulamaya Vodafone Yanımda adı vermiştir. Müşterileri tarafından kullanım oranlarını arttırmak amacıyla da uygulama üzerinden çeşitli bedava internet kampanyaları düzenlenmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasından internet paketleri bölümüne girdikten sonra Hediye Haftalık İnternet paketini al seçeneğini tıklayarak kampanyaya dâhil olabilirsiniz.

 1. Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet

Bankalar, GSM operatörleri günümüz teknolojisinden faydalanarak fiziksel fatura gönderimlerini bitirmeye çalışıyorlar. Fiziksel gönderimler elektronik ortamlara göre hem daha fazla gönderim maliyeti doğuruyor hem de gereksiz kağıt israfına neden oluyor. Hal böyle olunca e-fatura alışkanlıklarının yaygınlaştırılması için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Fatura alım tercihinizi değiştirerek fiziksel fatura alımından vazgeçmek için EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra EPOSTA adresinizi veya adreslerinizi yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Mail olarak faturanızı alabileceğiniz gibi SMSFATURA yazarak 7000’e yollayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz. İlgili kampanya 30.11.2017 tarihinde son bulacaktır.

 1. Play Store’da Vodafone Self Servis Bedava internet

Play Store üzerinde yayınlanan Vodafone Self Servis uygulamasını indirerek online olarak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. Tuğbba dedi ki:

  Uyguladım ancak galiba süresi geçti bende olmuyor

 2. Gaye dedi ki:

  Aynn yaln hepsi

 3. Sidika bulbul dedi ki:

  Bende yeniyim bugun vodafoncu oldum hepsini denedim ama hatali diyor yardimci olurmusunuz??

  1. Gaye dedi ki:

   Ben bitane yaptım 2gb geldi ABONE SUPER2GB YAZ 3636 YA GONDER

 4. Zeynep dedi ki:

  Hepsini yaptım ama sürekli hatalı msj gönderdiniz diyor ve hiçbir şekilde hediye almadım ayrıca Vodafone’da yeniyim

 5. Ali dedi ki:

  Surpriz 6666 gonderdim hatalı msj dedi yardım?

 6. Dilan aktas dedi ki:

  Burda yazilan butun mesjlari yazdim gonderdim ama hediye falan gelmedi yalandr eskiden iyiydi vodafone ama simdi hic hediye kazandirmiyor

  1. Gaye dedi ki:

   Hatalı mj diyo ama sürekli

 7. cansel dedi ki:

  Ben hiç memnun değilim vodofoneden çünkü hiç bedava internet vermiyorlar yalan söylüyorlar yapiyommm yapiyommm olmuyor arkadaşlar inanmayın sizde

 8. vodafone bedava internet dedi ki:

  güzel bir yazı paylaşmışsınız vodafone bedava internet için ne yapmalıyız?

 9. bedava dedi ki:

  Salla kazan bedava internet vodafone’da da mı var?

 10. Mesut dedi ki:

  İyi ki vodafone kullanıyorum, internete ek para vermiyorum teşekkürler 🙂

 11. Musa dedi ki:

  güzel bir yazı teşekkürler

 12. forseros dedi ki:

  Vodafone 1 aydır habire bedava internet gönderiyor bana 😀

  1. Sidika bulbul dedi ki:

   Nasil oluyor peki

  2. semanur dedi ki:

   Bana niye yollamıyor yaa

 13. toprakseval09 dedi ki:

  Türkiye’nin en güzel operatörü vodafone hadi doğum günümün şerefine bana bedava internet ver

 14. baki_bayir dedi ki:

  Geçenlerde Vodafone de iyi her pazartesi bedava net veriyor dedim diye artık pazartesileri net gelmiyor

 15. Fatmnrxx dedi ki:

  Bedava internet veren vodafone’a çokk, tşklr 🙂

 16. kozbonnet dedi ki:

  Vodafone Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?

 17. AvsarSinemalari dedi ki:

  Avşar Sinema müşterilerine özel Vodafone FreeZone’lulara her PERŞEMBE 1 bilet alana 1 bilet bedava! KafamaGöre…

 18. smtkrmzk dedi ki:

  Vodafone yanimda uygulamasından internet kazanmak için “salla” butonuna bastım 1 gb bedava verdi teşekkürler vodafone