Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

07.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Vodafone’un yeni kampanyalarından biri olan Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası, ihtiyacınız kadar olan konuşma dakikası ya da internet hakkını dilediğiniz an çok uygun fiyatlara alabilmenize olanak sağlayan oldukça avantajlı bir kampanyadır.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Faturasız hatlar için uygun görülüp hazırlanan Cebinize Uyan Kartlar kullanım amacına göre içerikleri farklı olan 5 çeşitten oluşmaktadır. Kartların çeşitlerine ve kısaca detaylarına öz atacağız ancak ondan önce bu kartların ne işe yaradığından ve nasıl yükleme yapıldığından bahsetmekte fayda görüyoruz.

Cebinize Uyan Kartlar İle Ne Yapılabilir?

  • Bu kartlar sayesinde hattınızda bulunan liralar bittiği anda farklı bir paketinizde yoksa cebinizde bulunan bozukluklarla kullanım hakkı satın alabilmenize olanak sağlar.
  • Kartların alındığı gün hemen kullanılmaya başlanmasına gerek olmadığı için çok daha kullanışlıdır.
  • Dakika, mesaj ya da internet ihtiyacınıza göre ayrı ayrı seçenekleri olması sebebiyle kolaylık sağlar.
  • Alınan cebe uyan kartlar eğer o anlık ihtiyacınız geçtiyse ve kullanmadıysanız sevdiğiniz bir Vodafone faturasız hat kullanıcına hediye edebilir ve onunla paylaşabilirsiniz.

Cebinize Uyan Kartların Yüklenmesi ve Kullanımı Nasıldır?

  • Cebinize Uyan Kartların kullnımı öncelikle ihtiyacınıza uygun olan kartın Vodafone mağazasından alınmasıyla başlar.
  • Sonrasında alınan kartın arkasında bulunan yaldızlı alan kazınarak şifre ortaya çıkarılır.
  • Şifre yine kartın arka yüzünde belirtilen yükleme talimatlarına uygun şekilde kartın geçerlilik süresi bitmeden mesaj olarak gönderilir.
  • Kart kullanımı size gönderilen onay mesajının arkasından aktifleşir ve paket kullanılmaya başlar.

Cebinize Uyan Kart Çeşitleri

Günübirlik Paket

Hiç ummadığınız anda dakikanız bittiğinde yarı yolda kalmamanız için günlük kullanım hakkı veren bu paketle 250 MB internet ve ya her yöne 50 dakika konuşma hakkı 2 TL’ye sizinle.

Haftalık İletişim Pass

Sadece 5 TL olan bu paket ile WhatsApp, Facebook ve Messenger kullanımlarınız mevcut bakiyenizden yemeden rahat rahat kullanın diye hazırlanmıştır.

Haftalık Paket

Ay ortasında paketiniz düşündüğünüzden önce bittiğinde yolda kalmayın diye her yöne 100 dakika ve ya 500 MB interneti 5 TL karşılığında kullanmanıza olanak sağlar.

Haftalık Sosyal Paket

Sosyal medya kullanımlarınızın paketinizden yememesi için Haftalık kullanım hakkı veren bu paket de sadece 7 TL karşılığında kullanımınıza sunulmuştur.

Tam Paket

Bu kart ta yine ay ortasında yarı yolda kalmamanız için düşünülmüş ve daha bol kullanım hakkı veren bir paket. Sadece 10 TL karşılığında 1 GB internet, 1000 SMS ve her yöne 100 dakika sizinle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.