Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hediyeli

26.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Söz konusu Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hediyeli adlı kampanya TV’li Anahtar Teslim Tarifeler ile TV’li FiberMax Tarifeler olarak ikiye ayrılıyor.

Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hediyeli

Global iletişimin öncülerinden kabul edilen Vodafone, faaliyetlerinin merkezine daima abonelerini koyma hedefini taşıdığını kullanıcıları ve kullanıcı adaylarıyla paylaşmakta. Koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla dünya genelinde verdiği hizmetin kalitesini Türkiye’ye de kazandırmayı misyon olarak edinmiş durumda.

Ünlü komünikasyon devi, bu defa Türkiye’nin dijital TV platformlarından D-Smart ile yaptığı iş birliği kapsamında iki farklı TV paketinden biri seçilerek evde TV ve internet keyfi yaşatıyor. Söz konusu Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hediyeli adlı kampanya TV’li Anahtar Teslim Tarifeler ile TV’li FiberMax Tarifeler olarak ikiye ayrılıyor.

TV’li Anahtar Teslim Tarifeler kampanyası kapsamında Eko Aile Paketi ilk 6 ay 59,90 TL ve takip eden 18 ay 79,90 TL ödeme planına sahip. Tarifeye dahil hizmetler Hoş geldin TV Paketi, 8 Mbps internet, limitsiz Wİ-Fİ ile 60 GB AKN şeklindedir. İkinci paket ise Spor Sever Aile adını taşıyor. Ücretlendirme ilk 6 ay 69,99 TL şeklinde. Takip eden aylar ise 94,90 TL. Aile Spor Paketinin yanı sıra 8 Mbps internet, sınırsız Wİ-Fİ ile 100 GB AKN bulunuyor.

TV’li FiberMax Tarifeler kampanyası kapsamında Eko Aile Paketi ilk 6 ay 49,90 TL ve takip eden 18 ay 69,90 TL. Tarifeye dahil hizmetler Hoş geldin TV Paketi, 24 Mbps internet, limitsiz Wİ-Fİ ile 25 GB AKN şeklinde. Diğer paket “Spor Sever Aile” olup, ücretlendirme ilk 6 ay 59,99 TL şeklinde. Takip eden aylar ise 84,90 TL. Aile Spor Paketi, 24 Mbps internet, sınırsız Wİ-Fİ ile 75 GB AKN bulunuyor.

Belirtilen kampanyalara başvuru yapmak için operatörün web sitesi kullanılabilir. Doldurulan iletişim formu ile Vodafone size dönüş yapıyor. Bunun için adınız ve soyadınız ile telefon numaranızı forma girmek yeterli. Bir mobil iletişim firması ile bir dijital TV platformunun iş birliği söz konusu olduğundan ihtiyaca en uygun teklif için paylaşılan bu bilgilerin gerekli ölçü ve yeterli sürede işlenmesi, Vodafone tarafından yetkilendirilecek 3. parti iş ortaklarıyla paylaşılmasını kabul etme şartı var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.