Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar

25.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yeni bir faturasız hat alacaksanız Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar kampanyası tam size göre. Hattınızı almadan bu yazıyı okumanız “eskilerin tabiriyle” menfaatinize. Kampanyanın mottosu “ilk ay tarifeniz hediye” şeklinde. Bu da ipucu olarak fazlasıyla bir anlam ifade ediyor.

Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar

Ülkemizde ve dünyada tanınan global iletişim devi Vodafone, ses, mesajlaşma, sabit iletişim ve veriyi kapsayan bir dizi hizmet sunmakta. 26 ülkede 523 milyon insan Vodafone ürünlerini kullanıyor. Ülkemizde bu sayı yaklaşık 23 milyon. Kurumsal sorumluluk adına üzerine düşeni yapan bir iletişim firması olarak kurduğu Türkiye Vodafone Vakfı düzenlediği sosyal aktivitelerle toplumun değişik kesimlerine sosyal hizmet veriyor. Mobil iletişimde faturalı ve faturasız tarifeleri, faturalı paketleri, dünyanın önde giden cihazları, kendi adını taşıyan cihaz markasını müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Online Self Servis ve Vodafone Yanımda mobil uygulaması ile bir Vodafone mağazasının sunduğu pek çok hizmeti kullanıcılarının cebine, tabletine ve bilgisayarına getiriyor. Birbirinden değerli servisleri ise Vodafone 4,5G hizmeti, Arayana Dinlet, Mobil TV, Mobil Yardım, Vodafone Chat, Engelleri Aşan Servisler, Cep Bağış ve Cep Nakit şeklinde. Sunduğu konuşma, SMS ve internet kampanyaları ile yeni müşteriler çektiği gibi mevcut kullanıcılarını da memnun eden kampanyalar düzenliyor. İsteyene sektörün öncü markalarına ait tablet ve cep telefonu da sunan Vodafone ideal bir operatör olmanın gerekliliğini ortaya koymaya kararlı görünüyor. Öğrencilere uygun FreeZone’dan yurt dışına sık çıkan iş adamlarına göre Red 12 tarifesine kadar toplumun her kesimine özel kampanyalar yürütüyor.

Yeni bir faturasız hat alacaksanız Vodafone Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar kampanyası tam size göre. Hattınızı almadan bu yazıyı okumanız “eskilerin tabiriyle” menfaatinize. Kampanyanın mottosu “ilk ay tarifeniz hediye” şeklinde. Bu da ipucu olarak fazlasıyla bir anlam ifade ediyor. Kampanyaya katılarak normalde 57 TL değerinde olan Standart Yeni Başlangıç Paketi 22 TL, tam 66,68 TL değeri olan Large Yeni Başlangıç Paketi 32 TL yüklü olarak geliyor.

Kalan Cep Lira bakiyelerini öğrenmek isteyen kullanıcıların telefon klavyelerinden *123#23# şeklinde tuşlama yapması yeterli. Numara taşıma suretiyle Vodafone müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamıyor. Hattın yeni alınması şartı var. Her türlü vergi bu fiyatlara dahil. Son katılım tarihi 31.12.2017 olarak belirlenmiş. Her zamanki gibi operatörün kampanyada değişiklik yapma hakkı saklı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.