Vodafone Faturasızlar İçin Bittikçe Doldur Kampanyası

26.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yeni müşteriler için cazip kampanyalara imza attığı gibi mevcut müşterilerine de cazip teklifler sunmakta. Kampanyalar faturalı ve faturasız tarifeler için farklı avantajlar getiriyor. Örneğin Faturasızlar için Bittikçe Doldur Kampanyası bunlardan birisi. Tarifenin hedef kitlesi ise faturasız olup, tarifesi yeterli gelmeyen Vodafone Faturasız tarifesi sahibi müşteriler.

Vodafone Faturasızlar İçin Bittikçe Doldur Kampanyası

Türkiye pazarına girdiği tarihten bu yana mobil iletişime rekabet getiren Vodafone düzenlediği kampanyalarla sektörün saygın bir üyesi durumunda. Kamu görevlilerinden öğrencilere, çiftçilerden engelli bireylere özel tarife ve cihaz teklifleri Vodafone bünyesinde mevcut. Mobil uygulamaları ve web sitesinden yapılan işlemlerde farklı avantajlar sunuyor. Yeni müşteriler için cazip kampanyalara imza attığı gibi mevcut müşterilerine de cazip teklifler sunmakta. Kampanyalar faturalı ve faturasız tarifeler için farklı avantajlar getiriyor. Örneğin Faturasızlar için Bittikçe Doldur Kampanyası bunlardan birisi. Tarifenin hedef kitlesi ise faturasız olup, tarifesi yeterli gelmeyen Vodafone Faturasız tarifesi sahibi müşteriler.

Bittikçe Doldur Kampanyası sayesinde içine bulunulan ay bitmeden tarifesi bitmiş veya bitmek üzere olan “Vodafone Faturasız” kullanıcıları hayal kırıklığına uğramaktan kurtuluyor. Kampanya sayesinde tarifeyi tekrar doldurmak mümkün. Kampanyadan yararlanmak için mevcut kampanyanın ne olduğu önem taşıyor. Desteklenen tarifeler “Bittikçe Dolan 1GB, Bittikçe Dolan 2GB, Bittikçe Dolan 3GB, Bittikçe Dolan Mini, Bittikçe Dolan Maksi, Altın 1GB, Altın 2GB, Altın Fırsat 2GB, Fırsat 2GB, Efsane Altın 2GB, Büyük Altın 2GB, Efsane Fırsat, Tam Altın, Yeni Tam Altın, Yeni Esnek Tarife, Esnek Tarife, Esnek Fırsat 2GB, Esnek 2GB, Esnek 1GB, Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Faturasız M, Faturasız Esnek S, Faturasız Esnek XS, Esnek Super, Esnek Spotify Extra, Esnek Super 3GB, Esnek Super 2GB, Esnek MEGA UCLU” şeklinde sıralanıyor.

Kampanyanın geçerli olduğu bütün tarifelerde konuşma dakikası, SMS veya internet içeriği ayrı ayrı 10’ar TL karşılığında ay bitmeden yeniden doldurulabilmekte. Tüm tarifeyi yenilemek isteyenler 15 TL ödeyerek bunu gerçekleştirebiliyor. Doldurulan içeriğin tarifenin bitiş tarihine kadar geçerli olduğu unutulmamalı. Kalan bakiyeleri öğrenmek için 7000’e atılan SMS’ler ücrete tabi değil. Kampanyaya katılmak için tarife adı, dakika – internet – SMS doldurmak veya bütün tarifeyi doldurmak için ne yapılması gerektiği operatörün web sitesinde bulunuyor. Anahtar kelimeler 7000’e gönderilerek kampanyaya dahil olunabilmekte. Bulunan ay içerisinde en fazla bir kez doldurma şansı var. Farklı içerikler aynı anda doldurulabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.