Vodafone Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı

20.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Faturasızlara özel perşembe fırsatı kampanyası ile perşembe günü yükleyeceğiniz tek seferlik TL yüklemelerinizde yüklediğiniz miktarın 100 katı kadar MB internet hediye.

Vodafone Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı

GSM operatörlerinin lideri olan Vodafone kampanyalara doymuyor. Vodafone’dan hattını faturasız olarak kullananlara özel yeni bir kampanya daha. Faturasızlara özel perşembe fırsatı kampanyası ile perşembe günü yükleyeceğiniz tek seferlik TL yüklemelerinizde yüklediğiniz miktarın 100 katı kadar MB internet hediye. Kazandığınız internet sadece 1 gün geçerli olacaktır. Örneğin: Perşembe günleri yükleyeceğiniz 30 TL sonucunda kazanacağınız 3000 MB diğer kullanımı ile 3 GB interneti 1 gün boyunca kullanma hakkına sahip olacaksınız.

Kampanya Esasları

Vodafone’nun hedef kitlesi olan ilgili veri kullanımı yapan kişiler ve işleme izni bulunan aboneleri için geçerlidir. Esaslarına gelecek olursak internet yönünden büyük fırsat sunan bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin bu GSM’in kara listelerinin herhangi birinde bulunmama koşulunu sağlama şartı aranmaktadır (Cep Aran dâhil). Statüsü aktif olan hat abonesi olmalıdır. Bu kampanya dâhilinde müşterinin kazandığı promosyonlar üçüncü diğer bir şahsa aktarılma olanağı bulunmamaktadır. Vodafone müşterileri kampanya kapsamında kazandıkları promosyonları 60 saniyelik periyodları ile veya adet halinde kendileri kullanabileceklerdir. Eğer abone kampanyanın koşullarını sağladığı takdirde promosyonlar kişiye 48 saatlik bir zaman içerisinde yüklenecektir. Kampanya dâhilinde kazandığınız promosyonlar kişinin yalnızca yurtiçi kullanımları için geçerli olacaktır. Bu promosyonları uluslararası dolaşımda (roaming) kullanma olanağınız bulunmamaktadır. Uluslararası dolaşım platformuna KKTC’de dahildir. Kampanya içerisinde kazanılan promosyonlar ile arama sadece yurtiçindeki destinasyonlar için geçerlidir. Aramalarınız uluslararası olduğu takdirde bu kampanya bu aramayı desteklemeyecektir. Ayrıca aramalarınız eğer Türk Telekom Özel Servis veya Özel Servis araması olursa kazandığınız promosyonları bu aramalar için kullanamazsınız. Abone eğer ki kendi şahsı için TL iadesi istediğinde kazanılan hediyelerde beraberinde silinir. Yine kişi hattını iptal ettirir, hattını başka operatöre taşır ya da dondurur veya faturalı hatta geçmesi halinde hattında tanımlanan paketleri otomatikman silmiş olur. Kazandığınız hediyelerin kalan miktarını merak ediyorsanız OZET yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderip kalan miktarı hemen öğrenebilirsiniz. Vodafone abonesi olan kişi tek seferlik yüklemesi sonucunda TL yükleme miktarının 100 katı kadar dakikaya yurtiçi Vodafone yönlerine 1 günlük geçerli hediyeye sahip olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.