Vodafone Formasız Olmaz Kampanyası

20.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vodafone’dan Beşiktaşlılara bir jest daha.  Beşiktaşın ana sponsorlarından olan Vodafone taraftarlara özel kampanyası ile karşınızda. GSM abonelerinin Adidas veya Kartal Yuvası mağazalarından aldığı formanın fişini herhangi bir Vodafone bayisi ya da şubelerinden birine getirdiği takdirde kişiye özel 11 GB olan Vodafone Red Tarifesine sadece 50 TL’ ye sahip olabilirler.

Vodafone Formasız Olmaz Kampanyası

Vodafone’dan Beşiktaşlılara bir jest daha.  Beşiktaşın ana sponsorlarından olan Vodafone taraftarlara özel kampanyası ile karşınızda. GSM abonelerinin Adidas veya Kartal Yuvası mağazalarından aldığı formanın fişini herhangi bir Vodafone bayisi ya da şubelerinden birine getirdiği takdirde kişiye özel 11 GB olan Vodafone Red Tarifesine sadece 50 TL’ ye sahip olabilirler. Bu Vodafone kampanyası için yeni numara taşıyan, aktive ettiren ya da Vodafone faturasız olan sonradan faturalıya geçenler bu değişiklikte 12 ay kalma sözü vermeleri sonucu geçerli kampanyaya hak kazanabilirler. Bu kampanya 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Esasları

Geçerli olan bu kampanyada yeni red 7 tarifesi kullanan müşteriler 12 ay geçerli taahhüt vermeleri sonucu kullandıkları tarife fiyatı üzerinden 2 yıl boyunca (  2 adet 12 aylık dönem) 4 GB internet ve 20 TL indirim almaya hak kazanırlar. Bu kampanya 12 ay süreli 2 dönemden oluşmaktadır. İlk 12 aylık süre birinci dönem, diğer 12 aylık süre ise ikinci dönem olarak adlandırılır. İlk 12 aylık olan birinci dönemin sonunda son ödemeden sonra kişi cayma hakkını ücretsiz olarak kullanabilir. Eğer bu kampanya dâhilîdeki müşteri ilk dönemin son gününe kadar tarifeyi sonlandıracak herhangi bir şey ( herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali, faturasıza geçmesi, kampanyadan çıkma, numarasını taşıması, tarife değişikliği) yapmazsa otomatikman ikinci döneme geçiş yapar. Fakat yukarıda açıklanan herhangi işlem yapılırsa tarife iptal olur ve ikinci dönem başlamadan devre dışı bırakılır. Normalde ikinci dönem kampanyaya alım olmasa da ilk dönem tarifeyi kullananlar için geçerliliğini devam ettirecektir. Kişinin kampanya içerisinde kazandığı 4 GB internet hakkın o ay kullanmadığı takdirde bitecek yani diğer aya aktarma durumu olmayacaktır. Tarife paketinin bitmesi halinde ekstra kullanımlarda aşım ücreti geçerli olacaktır. Kampanyanın süresi bittikten sonra müşteri taahhütsüz fiyat üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Yeni sezonda şampiyon desteklerken formasız olmaz kampanyası için müşteri en fazla 10 hattı için yararlanabilecektir. Kişi başka bir kampanyaya geçerse indirimden faydalanmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.