Vodafone FreeZone’la Salla İnternet Dolsun

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vodafone FreeZone’la Salla İnternet Dolsun Kampanyası ile internet paketiniz bittiği anda telefonunu sallayarak evet yanlış okumadınız sallayarak paketinizi aynen doldurabilirsiniz. Kampanya hakkında bütün detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Vodafone FreeZone’la Salla İnternet Dolsun

İnternet paketleri GSM operatörleri tarafından her ne kadar yüksek limitlerle donatılsa da akıllı telefonunu sık kullanan özellikle gençler için bu paketler dahi ay içerisinde paketleri yenilenmeden bitebilmektedir. Özellikle 4,5G internetin aktifleşmesi sonrasında internetin hızının çok hızlanması, paketlerin farkında olmadan çabuk bir şekilde tükenmesine neden olmaktadır. İşte böyle durumlarda insanlar paketleri yenilenmeden internetsiz kalabilmektedir. Bunun büyük bir mağduriyet yaşattığını gören ve bu boşluğu doldurmak isteyen Vodafone firması ise Vodafone FreeZone’la Salla İnternet Dolsun! Kampanyasıyla insanları çok mutlu etmiştir. Bu yazımızda ayın ortasında internet paketi biten arkadaşlarımız için nasıl paketlerini dolduracakları konusunda bilgiler vereceğiz.

Vodafone FreeZone’luların katılabileceği kampanyada internet paketiniz bittiği anda telefonunu sallayarak evet yanlış okumadınız sallayarak paketinizi aynen doldurabilirsiniz. Telefonunuzu sallamak paketinizi aynen doldurduğu gibi üzerine ekstra internet hediyesi dahi alıyorsunuz. Vodafone Yanımda uygulaması ile kullanabileceğiniz bu kampanyadan yararlanabilmek için sadece 10 TL ücret ödemeniz yeterlidir. 10 TL için paketin yenilenmesi ve ekstra internet geliyor olması ise mükemmel ekonomik bir durumdur. Vodafone Yanımda uygulamasına girerek telefonunuzu salladığınız zaman doldurabileceğiniz 7 farklı internet paketi bulunmaktadır.

Faturalı Esnek Mini Tarife olarak adlandırılan ilk tarifenin ücreti 25 TL‘dir. 3 GB, 2 GB ve 1 GB‘lık alternatifleri olan pakette 600 DK konuşma hakkı 1000 SMS bulunmaktadır. Bu paket Vodafone Yanımda Uygulaması ie 10 TL karşılığında 1 GB Doldurulup, taşırılabilmektedir. Faturalı Esnek Midi Tarife olarak adlandırılan tarife 29 TL’dir.  5GB, 3GB ve 2 GB‘lık seçenekleri bulunan pakette 750 DK konuşma hakkı, 1000 SMS bulunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması ile internetiniz bittiğinde telefonu sallayarak 10 TL karşılığında bu paketi 2 GB doldurup taşırabilirsiniz. Faturalı Esnek Maksi Tarife olarak adlandırılan tarifenin ücreti 35 TL‘dir. 7 GB, 3 GB ve 4 GB seçenekleriyle sunulan tarifede 750 FK konuşma hakkı ve 1000 SMS bulunmaktadır. İlgili kampanya dahilinde sallayarak 10 TL karşılığında internetinizi 3 GB doldurup hatta taşırabilirsiniz. Faturalı Esnek Ekstra tarife 45 TL karşılığında kullanabileceğiniz bir tarifedir. 10 GB, 5 GB seçenekleriyle kullanabileceğiniz tarifede 750 DK konuşma ve 1000 SMS bulunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması ile telefonunuzu sallayarak 10 TL karşılığında internet paketinizi 5 GB doldurabilri hatta taşırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.