Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

31.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu kampanyalardan biri Geleneksel Yükle Harca Kampanyası adını taşıyor. Kampanya kapsamında yükleme ve harcamaya bağlı 2 GB internet kazanılabiliyor.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Operatörler dönem dönem yürüttükleri kampanyalarla müşterilerine bazı hizmetlerinden bedava yararlandırmaktadır. Bunun için de bazı şartları taşımayı gerekli tutmaktalar. Her kampanyanın içeriği, gereklilikleri, katılım ve iptal şekli operatörden operatöre değişiklik gösteriyor. Hangi operatör nasıl kampanya yürütüyor sorusunu sitemizi takip ederek bulabilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada geniş kullanıcı kitlesine sahip Vodafone, 23 milyon civarındaki müşterisine iletişim hizmeti vermekte. Pek çok cihaz/tarife seçeneğine sahip olan operatör, ücretsiz sunduğu hizmetleriyle de biliniyor. Bu şekilde rekabeti artırarak diğer operatörlerden geçişler sağlamayı, mevcut müşterilerine de daha fazla internet, konuşma ve SMS paketleri sunuyor. Bu noktada söz konusu kampanyaların ne olduğu, hangi yöntemlerle nasıl katılım sağlanacağı ve nasıl iptal edileceği gibi konular önem kazanıyor. Ek paketlerin geneli pek de bütçe dostu olmadığından bedava kampanyalara olan ihtiyaç artmaktadır. Her operatör gibi Vodafone da zaman zaman duyurduğu kampanyaları ile müşterilerini, sunduğu hizmetlerden ücretsiz faydalandırıyor.

Bu kampanyalardan biri Geleneksel Yükle Harca Kampanyası adını taşıyor. Kampanya kapsamında yükleme ve harcamaya bağlı 2 GB internet kazanılabiliyor. Kişiye özel yükleme ve harcama teklifini öğrenmek için BANANEVAR yazılarak 4455’e SMS atılması gerekli. Telefonda yüklüyse Vodafone Yanımda uygulamasıyla kampanyaya katılım sağlamak da mümkün. Burada önemli olan husus yukarıdaki şekilde kampanyaya katılım sağlama işlemi yapıldığında hangi şartlarla bu kampanyaya katılım sağlanabileceği öğrenilmesi. Müşteri profili bu konuda en önemli veri. Örneğin Vodafone Yükle Harca Kampanyası boyunca 25 TL harcamaya 2 GB cepten internet hediye olarak geliyor. bu bir yükleme ödülü. Harcama teklifine örnek ise kampanya boyunca 25 TL yüklemeye 10 gün her yöne geçerli 1000 DK kazanılıyor. Hediye 1 GB internetin, akşam saat 6’dan sabah saat 6’ya dek kullanılması gerekiyor. Hediyeden kalan kullanım miktarları OZET yazılarak 7000’e atılan SMS ile öğrenilebiliyor.

Yeniden belirtmek gerekir ki kampanyadaki mühim detay, müşteri profilidir. Müşterinin yaşı, ne kadar süredir Vodafone’lu olduğu, mobil uyumlu telefon sahibi olunup olunmadığı, risk grubunda yer alınıp alınmadığı ve benzeri kriterler var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.