Vodafone Kafana Göre Saati

16.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vodafone Freezone Kafana göre saati uygulamasıyla her gün seçtiğin tarife hangisi olursa olsun 1 saat mevcut internetinden düşmeden kafana göre takılabilirsin.

Vodafone Kafana Göre Saati

Vodafone Freezone Kafana göre saati uygulamasıyla her gün seçtiğin tarife hangisi olursa olsun 1 saat mevcut internetinden düşmeden kafana göre takılabilirsin.

Vodafone Aylık Kafana Göre Saati seçeneğini seçen faturasız Vodafone kullanıcılarına bir ay bedava kullanım avantajı bulunmakta. Günde 1 saat internetinizi yemeden video ve müzik sitelerinde dolaşma veya günde sosyal medya sitelerinde (twitter, facebook vb.) dolaşma ayrıcalığına 9 TL farkı ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Aylık Kafana Göre Saati Nasıl Alırım?

Faturalı değilsen “KAFANA GORE” yaz 3636’ya gönder.

Faturalıysan “FATURALI KAFANA GORE” yaz 3636’ya gönder.

Günlük Kafana Göre Saati 1 saat günlük internet kullanımında internetinden yemez. Gün içerisinde video ve müzik ya da sosyal medyayı 1 saat internetini harcamadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Bu ayrıcalığa sadece 2 TL farkla sahip olabilirsin.

Günlük Kafana Göre Saati Nasıl Alırım?

Bu seçenek için eğer faturalı değilsen ve sosyal medya saati için “SOSYAL MEDYA SAATİ” yaz 3636’ya gönder. Eğer faturalı hat kullanıcısı iseniz ve 1 saatlik sosyal medya saati istiyorsanız “SAATLİK SOSYAL” yazıp 3636’ya göndererek Günlük kafana göre saati paketini satın alabilirsiniz.

Faturalı değilsen günlük video ve müzik saati için “VİDEO SAATİ” yazıp 3636’ya göndermen yeterli. Faturalıysan yine bu seçenek için “SAATLİK VİDEO” yaz 3636’ya gönder.

Aylık Kafana Göre Saati Kullanımı

Her gün 1 saatlik hakkını nerede kullanacağın sana kalmış. Vodafone yanımda ya girip sol menüden ek paketlere girip kafana göre saatini seç yazısına tıkla ve açılan pencereden seçimini yap.

Günlük Kafana Göre Saati Kullanımı

Sms ile satın aldıktan sonra bilgilendirme mesajı telefonuna gelecek. Aldığın 1 saati belirlenen uygulama ve sitelerde kullanabilirsin. 1 saati hangi saat aralıklarında kullanacağına dair seçim yaptıktan sonra bilgilendirme mesajıyla beraber kullanmaya başlayabilirsin.

1 Saat Nasıl Düşecek?

Faturalı değilsen ilgili kullanımlarda hakların azalır ve hakkını gün içerisinde bölerek kullanabilirsin. Faturalıysan kullanım aralığını seçtikten sonra gelen bildirim mesajıyla 1 saatlik kullanım hakkın başlar ve süre sonunda da hakkın biter. “OZET “ yazıp 7000 mesaj atarak ne kadar hakkın kaldığını öğrenebilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.