Vodafone Masterpass İle Ödeme Kampanyası

26.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bahse konu Vodafone Masterpass ile Ödeme Kampanyası adlı kampanyada Masterpass dijital kanallardan TL yükleme ve fatura ödeme kampanyası kapsamında ilk yapılan işleme 2 GB internet hediye olarak hatta yükleniyor.

Vodafone Masterpass İle Ödeme Kampanyası

Komünikasyon devi Vodafone, mevcut durumda ülkemizin ikinci büyük operatörü konumunda. Vodafone, dünya genelinde bilinen bir iletişim firması olarak sürekli kampanyalar düzenliyor. Sitemiz kanalıyla bu kampanyalardan vaktinde ve tam olarak haberdar olabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlar, cihaz kampanyaları, konuşma süresi hediyeleri, SMS paketleri hediyeleri, internet hediyeleri, ev ve iş interneti kampanyaları peşi peşine geliyor. bunlardan zamanında haberdar olmak çok önem taşımakta. Sitemizi bunun için yaptık. Söz konusu kampanya haberlerine diğer operatörler de dahil.

Vodafone geliştirdiği Vodafone Yanımda ve Online Self Servis mobil uygulamaları ile kampanyalara katılımı kolaylaştırıyor. Pek çok kampanyaya bu mobil platformlardan direkt katılım sağlanabiliyor. Bu şekilde olası SMS harcaması veya SMS kullanımının faturaya yansıması gibi riskler ortadan kalkıyor. Kampanyaya başvururken diğer kampanyalardan haberdar olmak da bu şekilde mümkün olabilmekte. Çünkü kampanyalara katılım sağlanırken sahip olunan konuşma süresi, SMS ve internet miktarının ne olduğu da önem kazanıyor.

Bahse konu Vodafone Masterpass ile Ödeme Kampanyası adlı kampanyada Masterpass dijital kanallardan TL yükleme ve fatura ödeme kampanyası kapsamında ilk yapılan işleme 2 GB internet hediye olarak hatta yükleniyor. Hemen belirtmekte fayda var ki bu internetin bir hafta için de kullanılması gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlamak için gereken şey Vodafone Yanımda ya da Online Self Servis uygulamalarından kredi kartının Masterpass’a kaydedilmesi. Uygulamaya girerek adımların dikkatli takip edilmesi şart. Masterpass’li olarak yapılacak ilk işlem önemli. Bu işlem ister fatura ödeme olsun, isterse TL yükleme; internet bir hafta içerisinde hatta tanımlanıyor.

Bu şekilde işlem yapıldığında 7 gün 24 saat 3D güvenlik sistemiyle alışverişinizi tamamlayabilmek mümkün. 18 Ağustos’ta başlayan kampanyaya son katılım tarihi 18 Eylül 2017’dir. Onay SMS’i kullanıcıya ulaştıktan sonra bir haftada 2 GB internetin kullanılması gerekiyor. Kullanılmadığı takdirde devretmiyor. Kullanımın yurt içinde yapılması gerektiği de unutulmamalı. Cihazı ve sim kartı 4,5G ile uyumlu olan kullanıcılar hediye interneti 4,5G hızında kullanabiliyorlar. 3G aboneleri 3G hızında yararlanıyor. Diğer kullanıcılarsa 2G/EDGE hızıyla kullanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.