Vodafone Süpernet Hoşgeldin Kampanyası

08.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Vodafone firmasının düzenlemiş olduğu Vodafone Süpernet Hoşgeldin Kampanyası detaylarını sizler için inceledik.

Vodafone Süpernet Hoşgeldin Kampanyası

Ülkemizde internetin ilk yaygınlaşmaya başladığı yıllarda özel sektörün pek sektöre giremiyor olması nedeniyle çok pahalı olan alt yapılarla internet erişimi sağladığımızı hatırlıyoruz. Fakat günümüzde internetin yaygınlaşması, özel teşebbüslerin sektöre büyük yatırımlar yapması nedeniyle asıl işi GSM sektörü dahi olan firmalar internet alanında başarılı bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle hız konusunun ve teknik destek ekiplerinin başarısının sektörde belirleyici olduğu firmalar kendi tanıtımlarını yapabilmek, diğer firmalardan bir adım sıyrılabilmek amacıyla çeşitli kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Artan rekabet ortamının haliyle son kullanıcıya çok faydalı olduğunu bildirerek GSM sektöründe ülkemizde ve dünyanın birçok bölgesinde zirveye oynayan Vodafone firmasının düzenlemiş olduğu Vodafone Süpernet Hoşgeldin Kampanyası detaylarını iletmeye başlayacağız.

Kampanya dahilinde firma yeni gelecek müşterileri için iki farklı paket tanıtmaktadır. Paketlerden birisi Vodafone firmasının sınırsız ve telefonsuz olarak sağladığı yalın ev interneti paketidir. Yalın Ev İnterneti paketi ilk altı ay boyunca sadece 24,90 TL‘dir. Kampanya dahilinde tanıtımı yapılan ikinci paket seçeneğinde ise yine özellikleri yüksek olmasına rağmen ekonomik olarak tasarlanmış bir paketle karşılaşıyoruz. Vodafone SüperNet Evde İnternet paketi olarak tanıtımı yapılan paket Web’e özel fiyatla ilk altı ay boyunca 24,90 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Yeni Yalın Kampanya EKO AİLE olarak belirlenen paket dâhilinde 8 Mbps ADSL, sınırsız yalın (sabit telefon olmaksızın) internet, 50 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır. İlk altı ay boyunca 24,90 TL olarak ödenecek internet paket ücreti sonraki 18 ay için 59,90 TL olarak belirlenmiştir. İlgili kampanya dahilinde interneti kullanmaya başladığınızda herhangi bir ek ücretle kesinlikle karşılaşmayacaksınız. Ayrıca farklı bir firmadan internetinizi taşımanız halinde o firmaya taahhüdünüz var ise 120 TL iptal bedeli firma tarafından finanse edilecektir.

Yeni Yalın Kampanya ÇEKİRDEK AİLE olarak tanımlanan internet paketinde ise ilk altı ay boyunca sadece 31,90 TL ödeyeceksiniz. 16 Mbps ADSL hızı ile yapabileceğiniz bağlantıda 50 GB Adil kullanım kotası bulunmaktadır. Sınırsız bir şekilde yalın internet kullanabileceğiniz kampanya için altı ay sonrasında 18 ay boyunca 61,90 TL ücret ödeyeceksiniz. Belirtilen ücretlerin haricinde hiçbir ek ücrete tabi tutulmayacağınız kampanyaya başka bir firmadan internetinizi kapattırıp gelmek istediğinizde firma tarafından taahhüdünüz bulunması durumunda 120 TL iptal bedeliniz ödenecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için başvuru formunu doldurmanız veya 0850 259 0 542 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Anahtar teslim kurulum yapan ekipler sizden randevu alarak ortak bir şekilde müsait olduğunuz zaman dilimi belirlersiniz ve evinize gelerek profesyonel bir şekilde kurulumunuzu gerçekleştirir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.