World Kart 50 TL Worldpuan Hediye Kampanyası

10.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

World Kart 50 TL Worldpuan Hediye Kampanyası ile ilgili detayları bu yazımızda bulabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

World Kart 50 TL Worldpuan Hediye Kampanyası

Bankaların kredi kartı kullanımlarına çeşitli kampanyalar düzenliyor olmalarına özellikle yeni yılın ilk aylarında hepimiz alışkınız. Fakat bu kampanyaların takip edilebilmesi ve katılım sağlanması bazen günlük hayatın kargaşasından dolayı zor olabiliyor. Bankalar tarafından düzenlenen kampanya ve çekilişleri düzenli olarak takip ederek avantajlar dünyasından faydalanabilmeniz amacıyla hazırladığımız yazılarda bugün en çok kullanılan kredi kartları arasında yer alan ve öncelikle Yapı Kredi Bankası tarafından verilen World özellikli kredi kartları için düzenlenmiş kampanyadan bahsedeceğiz. İlgili kampanya World Kart 50 TL Worldpuan Hediye Kampanyası olarak adlandırılmış olup, kampanyayla ilgili detayları yazımızın devamında inceleme fırsatı yakalayacaksınız.

Kampanya dâhilinde şirket kartları ile yapılacak olan harcamalar geçerli sayılmayacak sadece bireysel kredi kartı sahipleri kampanyaya katılabilecektir. 6 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olan World Kart 50 TL Worldpuan Hediye Kampanyası 31 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. İlgili hediyeyi kazanabilmek için World üye iş yerlerinden optik, kuyum, saat, oyuncak, kırtasiye, akaryakıt, çok katlı mağaza, giyim, ayakkabı ve kozmetik gibi birçok kolun dâhil olduğu sektörlerden ilk olarak 100 TL veya üzerinde bir harcama yapılmalıdır. İlk 100 TL harcama sonrasında kampanya dâhilinde ilgili kart sahibine yapmış olduğu her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişler tek işlem sayılacak olup, aynı gün içerisinde farklı üye iş yerlerinden yapılacak olan harcamalar ise puan kazanmanızı sağlayacaktır.

İade ve puan kullanılarak yapılan harcamalar, mail order işlemleri ve nakit çekim işlemleri ilgili harcamalardan sayılmayacaktır. Bunun haricinde world özellikli sanal kartlar ile yapılacak olan harcamalar ve belirtilen e-ticaret sitelerinden gerçekleştirilecek olan harcamalarda da puan kazanılabilmektedir. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için akıllı cep telefonunuza Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirerek katılım sağlayabilirsiniz. Kampanya sonrasında hak kazanılan world puanlar 10 Şubat 2017 tarihinde hediyeye hak kazanan kişinin en az bir tane kredi kartının açık pozisyonda olması durumunda kredi kartına yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi banka tarafından 21 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir. Bu tarihe kadar yüklenen hediye world puanların harcanmaması durumunda ise hediye puanlar 22 Şubat 2017 tarihinde yükleme yapılan karttan iade alınacaktır. Worl Puan kazanabilen World özellikli kartlar ilk olarak Yapı ve Kredi Bankası tarafından berilmiş olsa da sonrasında Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank tarafından da müşterilerine verilmiştir. Kampanyaya Anadolubank ve TEB bankalarının verdiği World Kartlar dahil edilmezken Yapı ve Kredi Bankası, Albaraka ve Vakıfbank tarafından verilen kartlar dahil edilecektir. Taksitlendirme yapılarak üye iş yerleri poslarından yapılan harcamalarda kampanya dâhilindeki harcamalardan sayılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.