World Kart Yeni Yıl’da Bonkör Kampanya

27.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Kampanyayı Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına akıllı cep telefonunuz aracılığı ile giriş yaptıktan sonra “2018’e girerken 108 TL Worldpuan” başlığı ile görebilirsiniz. İlgili başlık altında yer alan KATIL butonuna tıklamanız kampanyaya katılım için yeterli gelecektir.

World Kart Yeni Yıl’da Bonkör Kampanya

World Card tarafından gerçekleştirilen Vadaa uygulamasında tekstil, züccaciye, oyuncak, kırtasiye, şarküteri, manav, kasap, saat, optik, kuyum, aksesuar, ayakkabı, giyim, özel gıda ve çok katlı mağazalardan Yapı Kredi World Üye İşyerlerinden tek işlemde gerçekleştirilecek ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra gerçekleştirilecek tüm 100 TL ve üzeri alışverişe 18 TL Para Puan (World Puan) verilmektedir. Toplamda 108 TL ücretsiz World Puan hediye edilecek kampanyadan yararlanabilmek için banka kayıtlarında yer alan cep telefonu numarasından KAZAN yazarak 4454‘e kısa mesaj yollamanız gerekmektedir. İlgili SMS yollandıktan sonra bankadan size katılımınız gerçekleştiğine dair mesaj geldikten hemen sonra bahsedilen harcamaları yapmanız kampanya kapsamında sayılacaktır.

SMS yollamak istemeyen Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı kullanan müşteriler banka tarafından geliştirilen ve hem IOS hem de Android cihazlarla uyumluluk gösteren Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden de kampanyaya katılım sağlayabilirler. Bu uygulama aracılığı ile yapmış olduğunuz harcamalardan kazanmış olduğunuz World Puanları anlık olarak takip edebilirsiniz. Kampanyayı Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına akıllı cep telefonunuz aracılığı ile giriş yaptıktan sonra “2018’e girerken 108 TL Worldpuan” başlığı ile görebilirsiniz. İlgili başlık altında yer alan KATIL butonuna tıklamanız kampanyaya katılım için yeterli gelecektir. 16 Aralık 2017 tarihi itibariyle başlatılan kampanyaya katılım 31 Aralık 2017 tarihinde son bulacaktır. Bu tarihlerin dışında ve yazımızda bahsettiğimiz yöntemlerin birinin seçilerek başvuru yapılmaması halinde gerçekleştirilen harcamalardan World Puan kazanılmamaktadır.

Bireysel kredi kartları ile yapılacak olan katılımlardan elde edilen World Puanlar kartlara 5 Ocak 2018 tarihine kadar en az bir adet açık pozisyonda kredi kartının olması durumunda yüklenecektir. Son kullanım tarihi 16 Ocak 2018 olarak duyurulan World Puanların harcanmaması halinde kullanılmayan Worldpuanlar 17 Ocak 2018 tarihinde ilgili kartlardan geri alınacaktır. Kampanyaya katılımı SMS göndererek gerçekleştirecekseniz tüm operatörlerden katılım ücretinin 0,65 TL olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle akıllı cep telefonu sahiplerinin kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilmeleri için Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden başvuru yapmaları tavsiye edilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.