WorldCard İle Makro Marketler’de 50 TL puan

26.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yapı Kredi kredi kartlarıyla Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından yapılan Makro Marketler’de 50 TL puan kampanyası katılımlarda da 15 TL değerinde ek puanla toplamda en fazla 50 TL puan kazanılabilecek.

WorldCard İle Makro Marketler’de 50 TL puan

Makro Market mağazalarından WorldCard’la 15 Ağustos–4 Eylül 2017 arasında 699 TL ve üzeri (tek çekim) Kurban alımlarında 35 TL puan hediye olarak veriliyor. Yapı Kredi kredi kartlarıyla Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından yapılan Makro Marketler’de 50 TL puan kampanyası katılımlarda da 15 TL değerinde ek puanla toplamda en fazla 50 TL puan kazanılabilecek.

Kampanya sadece Kurban satışlarında geçerli. Makro Marketler’deki diğer kampanyalarla birleştirilemiyor.  Yapı Kredi kredi kartları/banka kartları ile birlikte Vakıfbank, Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lılar kampanya kapsamına dâhil. Kampanyaya puanla yapılan alışverişler, taksitli işlemler ile ticari kartlar dahil değil. Kampanyada kazanılan puanlar 14 Eylül 2017 tarihinde kartlara yüklenecek. Puanların son kullanım tarihi 25 Eylül 2017.

Kampanya katılmak için Yapı Kredi Worldcard/banka kartı sahiplerinin MAKRO bir boşluk, kart üzerinde yazılı olan müşteri numaralarını 4454’e SMS ile göndermesi gerekiyor. Albaraka Worldcard’lılar MAKRO yazıp bir boşluktan sonra, AL yazıp boşluksuz 8 haneli olacak bir şekilde müşteri numaralarını SMS’le 4454’e göndermesi gerekmekte. Anadolubank Worldcard’lılar MAKRO yazıp bir boşluktan sonra, AN yazıp boşluksuz kart üzerinde yazan müşteri numaralarını kısa mesaj ile 4454’e gönderilmesi şartı bulunmakta. Vakıfbank Worldcard’lıların ise MAKRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS’le 6635’e gönderilmesi yetiyor.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılım durumunda sadece Yapı Kredi bireysel kredi kartıyla yapılan alışverişler geçerli sayılıyor. Bir müşteri kampanyadan en çok 1 kere, toplamda maksimum 50 TL puan kazanabiliyor. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android üzerinden Yapı Kredi Cüzdan uygulaması yüklenmesi gerek. Uygulamadaki BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılması gerekiyor.

Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan’dan kazanılan puanlar 21 Eylül 2017 tarihine kadar yüklenecek. 2 Ekim 2017 puanların son kullanım tarihidir. Turkcell, Vodafone ve Avea/Türk Telekom hatlarıyla kampanyaya katılım yapılabiliyor. Katılım, operatörlerin kendi standart tarifesinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. KDV ve ÖİV dahil olmak üzere katılım bedeli Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için ise 0.415 TL.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.