Yapı Kredi 25 TL World Puan Hediye Kazanma Fırsatı

04.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

1 Nisan 2018 tarihinde başlayan ve 30 Nisan 2018 tarihinde son bulacak Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Cüzdan Harcamalarına 25 TL World Puan Hediye Kampanyası hakkında detaylı bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi 25 TL World Puan Hediye Kazanma Fırsatı

1 Nisan 2018 tarihinde başlayan ve 30 Nisan 2018 tarihinde son bulacak Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Cüzdan Harcamalarına 25 TL World Puan Hediye Kampanyası kapsam ve geçerlilik koşullarına bakıldığında, Yapı Kredi Mobil ve ya Cüzdan üzerinden yapılan her 25 TL ve de üstündeki harcamaya 5 TL puan hediyesi verileceği belirtilmektedir. Kazanılabilecek World Puan miktarı toplamda en fazla 25 TL olacak şekilde kampanya tasarlanmıştır.

Kampanya hakkındaki diğer bilgiler ve detaylar için yazının devamını incelemenizi tavsiye ederiz.

  • Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Cüzdan Harcamalarına 25 TL World Puan Hediye Kampanyası kapsamında yapılan harcamalarda farklı günlerde harcama yapılması gerekir koşulu yer almaktadır. Aynı gün içerisinde birden daha fazla sayıda yapılan 25 TL üstü harcamalar için yapılan ilk harcama tutarı işleme alınmaktadır.
  • Yapılan harcamanın kampanya için geçerli olabilmesi Yapı Kredi Pos cihazlarından ve Yapı Kredi kartları ile yapılmış olması şartı da bulunur. Ayrıca yapılan alışveriş ödemesinin de tek seferde olması gereklidir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen banka müşterilerinin yapması gereken işlem akıllı telefonlarına Yapı Kredi Mobil ve Yapı kredi Cüzdan uygulamalarının indirilmesi olacaktır.
  • Uygulama indirildikten sonra yapılacak işlemlerde Mobil ödeme yapılabilmesi için, Kartlarım menüsündeki Mobil Ödeme ya da Cüzdan menüsüne girilerek kullanılmak istenen kredi kartının bu işlem için açılması gereklidir.
  • Kartın işleme açılması sonrası verilen tarih aralığında yapılan ödemelerden Puan kazanılır. Kazanılan puanların kartınıza yüklenmesi 10 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecektir. Son kullanma tarihi 22 Mayıs 2018 olan World Puanlar eğer kullanılmazsa belirtilen süre sonunda otomatik olarak geri alınır.
  • Belirtilen kampanya için 30.000 kişi sınırlaması bulunmaktadır. Ve müşteri kampanyaya sadece tek bir kartı ile katılım sağlayabilir ve World Puan biriktirebilir. İlk 30.000 kişi arasına girebilmek için erken davranmak gereklidir.
  • Kampanyanın bir diğer koşulu ise harcamaların sadece yurt içinde yapılmış olması gerektiğidir. Yurt dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmaz.
  • Ayarıca bahsedilen Mobil Ödeme uygulaması sadece Android işletim sistemine ait telefonlarda indirilebilir ve kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.