Yapı Kredi Her Fatura Talimatında 10 TL Hediye Kampanyası

16.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yapı Kredi Her Fatura Talimatında 10 TL Hediye Kampanyası olarak adlandırılan kampanya 11 Ocak 2017 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Yapı Kredi Her Fatura Talimatında 10 TL Hediye Kampanyası

Geçmişte fatura ödemek için özellikle son ödeme günlerini bekleyenler uzun kuyruklar beklemek zorunda kalırken günümüzde teknolojinin nimetlerinden faydalanılması sayesinde evden dahi çıkmadan fatura ödeme imkanı mevcuttur. Özellikle bankalar tarafından yapılan otomatik fatura ödemeleri talimatları kampanyaları nedeniyle insanların faturalarını dahi takip etmesine gerek yoktur. Hem faturaları takip etmenin yükünden kurtulmak hem de bankaların sağladığı çeşitli avantajlardan yararlanabilmek için bu alanda yer alan kampanyaları incelemeye başlıyoruz. Yapı Kredi Her Fatura Talimatında 10 TL Hediye Kampanyası olarak adlandırılan kampanyanın detaylarını yazımızın devamında paylaşacağız.
2017 yılının gelmesiyle birlikte Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen fatura otomatik ödeme talimatı kampanyası dahilinde her bir fatura ödemeniz için 10 TL değerinde puan kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Her bir fatura otomatik ödeme talimatınız için 10 TL kazanabileceğiniz kampanyada maksimum 50 TL değerinde puan kazanabilirsiniz. Yapı Kredi Her Fatura Talimatında 10 TL Hediye Kampanyası olarak adlandırılan kampanya 11 Ocak 2017 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kredi kartınızdan veya hesabınızdan vereceğiniz yeni doğal gaz, elektrik, su faturaları talimatınız için 10 TL kazanma fırsatı yakalayacaksınız. İlgili kampanya dahilinde vereceğiniz HGS ödeme talimatı için de 10 TL kazanma fırsatınız bulunmaktadır.
Verilecek olan HGS talimatlarının da geçerli olduğu kampanyadan yararlanabilmek için otomatik fatura ödeme talimatınızı vereceğiniz hesabınız veya kredi kartınız bireysel olmalıdır. Kurumsal hesaplar ve kurumsal kredi kartları kampanyaya dahil edilmemektedir. Yapı Kredi Her Fatura Talimatında 10 TL Hediye Kampanyası dahilinde hediye kazanabilmesi için fatura veya HGS ödemelerinin 11 Ocak 2017 – 10 Mart 2017 tarihleri arasında en az 1 kez gerçekleştirilmiş olması ve 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olması gerekiyor.
Kazanılacak olan puanlar 15 Mart 2017 tarihine kadar banka kartınıza veya bireysel kredi kartınıza yüklenecektir. 15 Mart 2017 tarihine kadar yapılacak olan ödüllendirmelerin gerçekleştirilmesi için ödüle hak kazanan müşterinin o tarihte en az bir tane kullanıma açık vaziyette banka kartının veya kredi kartının olması gerekmektedir. Normalde kredi kartlarından verilen otomatik fatura ödeme talimatlarında belirli bir ücret alınıyor olmasına rağmen Mart 2017 tarihine kadar kampanya dahilinde kredi kartlarından verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatları için herhangi bir işlem ücreti yansıtılmayacaktır. Her bir müşterinin kampanyadan bir defa yararlanabileceği bunun ise maksimum 50 TL ile sınırlı olduğu kesinlikle unutulmamalıdır. Kampanyanın banka tarafından gerçekleştirilebilecek kişiye özel başka kampanyalar ile birleştirilmesi mümkün değildir. Kampanyaya katılım sağlayarak ödül almaya hak kazanabilmek için katılım şartı aranmaktadır. Kampanyaya katılabilmek için büyük harflerle TALIMAT yazarak bir boşluk bırakmalı ve sonrasında 11 haneli TC kimlik numaranızı yazarak 4470‘e SMS olarak yollamalısınız.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.