Yemeksepeti.com’da Sürpriz Maxi Puan Ayrıcalığı!

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Maximum kart kullanıcılarının avantajlarından biri de Maximum Mobil uygulaması. Müşteriler Maximum Mobil uygulamasıyla da indirimlerden faydalanmaya son sürat devam ediyorlar.

Yemeksepeti.com’da Sürpriz Maxi Puan Ayrıcalığı!

Maximum kart kullanıcılarının avantajlarından biri de Maximum Mobil uygulaması. Müşteriler Maximum Mobil uygulamasıyla da indirimlerden faydalanmaya son sürat devam ediyorlar. Bu uygulama sayesinde müşteriler kampanyaya katılarak Yemeksepeti’nden 15 TL ve üzerinde her harcamalarınıza sürpriz indirimler ve Maxipuanlar kazanma şansına Maximum ile ulaşın.

Bu sürprizlerle dolu kampanyaya katılmak için mobil uygulama üzerinden kam için maximum kampanyalar bölümüne gelerek ilgili kampanyayı seçil katıl butonuna basmanız ile kampanyaya katıldınız demektir. Uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için maximum.com.tr/indir sitesine girip indirme butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak için Maximum Mobil uygulamasına katılmanız gereklidir. Daha sonrada alışverişlerinizde Maxipuan kazanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya için geçerli olan kartlar İş Bankası Maximum nitelikli kredi kartları (MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum, Maximiles), İş Bankası bankamatik kartları. Bu gibi kampanyaya dahil olan kartlardan birine sahipseniz mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz. Bunları tamamladıktan sonra gerekli koşulları sağladığınızda puan kazanmak için yemek sepeti üzerinden online ödeme yapmanız ve bu ödemelerin kampanya dahilindeki kartlar vasıtasıyla yapmanız gereklidir. Kampanya dâhilinde olamayan işlemler ise Maxipuan ile yapacağınız alışverişler, iptal ettiğiniz işlemler, Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yaptığınız işlemler kampanya dışında kalmaktadır. İptal ettiğiniz işlemden kazandığınız Maxipuan’da iade ya da iptal sonucunda kazanılan puanlarda beraberinde geri alınacaktır. Bu kazandığınız puanların yüklenme zamanı ise kampanyanın bitimi yani 21 Eylül 2017’de kullandığınız kartınıza aktarılacaktır. Bu kazandığınız puanları son kullanma tarihi ise o gün dâhil olmak üzere 20 Ekim 2017’dedir. Yüklenen puanlar Maximiles’den MaxiMil’e çevrilemez ve ayrıca Avans Maximil’i kapatmak için de kullanılamamaktadır. Kampanya müşteri bazında olup kredi kartı bazında değildir. Kampanya sonucunda bir müşteri en çok 60 TL kazanabilirken bu kazandığı MaxiPuan’ları yemeksepeti mobil sitesi, uygulaması ya da www.yemeksepeti.com internet sitesinden harcayabilmektedir. Bu Maximum kampanyasının geçerli olduğu tarihler 14 Ağustos ve 15 Eylül arasındadır. Kampanya tarihi öncesinden yapmış olduğunuz alışverişler bu kampanya içerisinde değerlendirilmeyecektir. Her alışverişinizden sonra karta kayıtlı olan telefonunuza kaç puan kazandığınıza dair bilgilendirme mesajı gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.