Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

09.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hattınızı Turkcell’e taşımanız durumunda yararlanabileceğiz yeni müşterilere yönelik hediye internet kampanyasından bahsedeceğiz.

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Hattınızı Turkcell’e taşımanız durumunda yararlanabileceğiz yeni müşterilere yönelik hediye internet kampanyasından bahsedeceğiz. Turkcell internet sitesi üzerinden başka bir operatörden kullanmakta olduğu hattını taşıyanların yararlanabileceği bu kampanyada, 4 ay süre ile yararlanabileceğiniz bu kampanyada aylık 2 GB olmak üzere toplamda 8 GB hediyeniz bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmanın en büyük koşulu internet üzerinden başvuru yapma olarak belirtilmiştir. Aynı zamanda işlemin adrese teslim şekilde olması gerekmektedir. Sadece numara taşıma işlemini başarılı bir şekilde yerine getirenler değil aynı zamanda yeni hat çıkartma talebinde bulunanlar da yararlanabilecektir.

Almış olduğunuz veya taşımış olduğunuz her bir hat için sadece 1 defaya mahsus olmak üzere toplamda 8 GB internetten yararlanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca hediye interneti yurt dışından kullanmanıza da firma tarafından izin verilmemektedir. 3. Kişilerin sizin üzerinizden yararlanmasına da olanak tanınmamaktadır. Şayet 2 GB aylık internet hediyenizi o fatura dönemi içerisinde bitirmez iseniz, bir sonraki aya devretmemektedir. Hediye internet için 7 Mbps sınırı getirilmiştir. Bu noktada 4.5G kullananlar için ek tarifeniz bulunmuyor ise çok kısa sürede biteceğini unutmamanız gerekmektedir. Ancak 3G kullananlar açısından yeterli bir miktardır.

Kampanya 31.08.2017 tarihinde sona erecektir. İnternet üzerinden hattı satın almanız veya hattınızı taşımanız durumunda ekstra herhangi bir işlem yapmasanız da otomatik olarak hediye internetten yararlanırsınız. Kampanya kapsamında Turkcell operatörünün bir diğer hizmeti, kalan hediye miktarınızı yüzde 80 noktasına ulaştığında ve bittiğinde mesaj yolu ile bilgilendirmesidir. Kalan hediye miktarınızı öğrenebilmek için “ kalan “ yazıp 2222 numaralı hatta mesaj atabilir veya *159# numarasını tuşlayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya dilediğiniz anda sona erdirmeye de imkan tanımaktadır. Bunun için “IPTAL AYLIK HEDIYE2GB “ yazarak 2222 numaralı hatta mesaj göndermeniz yeterlidir.  Bu noktada 4 ay boyunca yararlanma olanağınız bulunan kampanyadan çıkmanız veya herhangi bir sebeple iptal etmeniz durumunda operatör yeniden katılmanıza ve hediye internetten yararlanmanıza izin vermemektedir. Ücretlendirme 1kb üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yani internet hakkınız 1 er KB olarak eksiltilmektedir. Numaranızı değiştirseniz de veya fatura kesim tarihini değiştirseniz de kampanyada bir kısıtlama olmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.