Yılbaşına Özel 70 TL Bonus Kampanyası

19.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...
Yılbaşına Özel 70 TL Bonus Kampanyası

Garanti bankası sağladığı, bonus puan kazandıran bonus kredi kartları sayesinde kullanıcılarına alışverişin tadını doyasıya çıkarma imkanı sunmaktadır. Giyimden gıdaya, akaryakıttan kozmetiğe kadar her sektörde adından söz ettiren bonus kampanyaları yakınan takip ediliyor ve avantajlı bonus puanlar alışverişe dönüştürülüyor.

Yılbaşının yaklaşmasıyla tüm markaların kampanyaları merakla beklenirken bonus kampanyaları a oldukça heyecan verici ve merak uyandırıcı diyebiliriz. Bonus 2018 yılbaşına özel olarak tam 70 TL bonus veren kampanyasını açıkladı. Bonus markası 70 TL hediye bonusu yapılacak olan akaryakıt, kozmetik, market ve gıda alışverişleri sonrasında kartlara yükleyecektir. Kampanya ile ilgilenenleri kampanya detaylarını incelemeye ve bilgi sahibi olmaya davet ediyoruz. İşte kampanya ve detayları;

Yılbaşına özel 70 TL bonus kampanyası 15 Aralık 2017 tarihinden 31. Aralık 2017 tarihine kadar geçen süre içerisinde yapılacak olan alışverişler sonrasında kazanılacaktır. Yukarıda da belirtilen sektörlerden herhangi birinden 100 TL ve üstünde yapılan ilk alışveriş sonrasında 10 TL, üçüncü harcama sonrası 20 TL, beşinci harcama sonrasında 40 TL ve toplamda tam 70 TL bonus puan verilecektir. Yapılan alışverişlerin tek seferde yapılması şartı koşulmaktadır.

  • Kampanyada kullanılabilecek kartlar kapsamına Garanti Bonus Kartları, Flexi Kart, Paracard, Money Bonus Kart, Bonus Easy ve Bonus Business Kartları girmektedir. Ayrıca sanal kartlar, internet aracılığıyla yapılan alışverişler ve MoTo temassız işlemlere kampanyaya dahil edilmektedir. Ancak otomatik fatura ödeme talimatları ve düzenli ödemeler kampanyaya dahil edilmemektedir.
  • Tek bir gün içinde aynı üye işyerinden yapılan harcamalarda sadece ilk iki alışveriş tutarı kabul edilmektedir. Yapılan alışverişlerin yurtiçinde yapılması şartı da bulunmaktadır.
  • Kampanya müşteriye özel olduğu için bir müşteri sadece tek bir sefer 70 TL bonus puan kazanabilir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus puanların 04 Ocak 2018-15 Ocak 2018 tarihleri arasında kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan bonus puanlar geri alınacak ve iptal edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen Garanti Bankası’ndan geçerli kredi kartı bulunan müşteriler harcama yapmadan önce KAZAN yazarak 3340’a kısa mesaj atmaları ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden Hemen Katıl butonu aracılığıyla başvuru yapabilirler. Kısa mesaj gönderme işleminin sadece Garanti Bankası’nda kayıtlı bulunan GSM numarasından yapılabileceği unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.