Yurtdışı Harcamalarında 30 TL Worldpuan!

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yapı ve Kredi Bankası ayrıcalığıyla World kart sahiplerine yine bir güzellik. Yurt dışı harcamalarından 150 TL ve üzeri 3. kez harcama yaptıkları takdirde 30 TL Worlpuan hediye. 15 Ağustos ve 15 Eylül tarihleri arasında kampanya geçerlidir.

Yurtdışı Harcamalarında 30 TL Worldpuan!

Yapı ve Kredi Bankası ayrıcalığıyla World kart sahiplerine yine bir güzellik. Yurt dışı harcamalarından 150 TL ve üzeri 3. kez harcama yaptıkları takdirde 30 TL Worlpuan hediye. 15 Ağustos ve 15 Eylül tarihleri arasında kampanya geçerlidir. Kampanyaya katılmak için mesaj yolu ile yurt içinden katılmak için TATIL yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın üstündeki müşteri numarasını 4454’e sms yoluyla gönderebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Her müşteri bu kampanya dolayısı ile en çok 30 TL Worlpuan’a sahip olabilir. Yurt dışı harcamalarında 30 TL Wordpuan kampanyası müşterinin Yapı Kredi bireysel kredi kartıyla yapacağı alışverişler için geçerli olup iade, internet harcamaları, sanal kart ile yapacağı işlemler, puan kullanım işlemleri, nakit çekim, mailoder işlemleri için geçerli olmamaktadır. Ayrıca Duty Free’ler de yapacağınız yurt içi harcamaları ve Kıbrıs’ta yapılacak harcamalar bu kampanya dâhil değildir. Ticari kart ile ya da TLcard ile yapacağınız harcamalar da kampanya dâhilinde değildir. Eğer bu kampanyaya müşteri yurt dışından katılmak istiyorsa TATIL yazıp bir boşluk bırakarak kullandığı bireysel kredi kartının müşteri numarasını 4454’e göndermesi gereklidir. Mesaj gönderme tutarı Vodafone hattı bulunan cep telefonları için 0,4 TL olup, Turkcell ve Avea hatyları için 0,65 TL’dir. Eğer hat yurt dışı operatörlerince destekleniyorsa bu şekilde kampanyaya yurt dışından da diğer bir yolla rahatça kayıt olunabilir. Bu yol için TATIL yazıp boşluk bırakarak kişi kullandğı bireysel kartındaki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilir. Yine aynı şekilde bu mesajı gönderme tutarı Vodafone hattı için 0,65 TL iken Turkcell ve Avea için 0,4 TL’dir. Bağlandığınız operatöre göre yurt dışında ek ücret alınabilir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla kampanyaya katılmak isteniyorsa uygulamadaki kampanyalar alanında bana özel bölümünde bulunan katıl seçeneğine tıklanarak kayıt olunabilir. Bu kampanya dâhilinde kazandığınız Worldpuan’lar 20 Eylül 2017’ye kadar kişinin 1 veya daha fazla kredi karını olması halinde mevcut kullandığı karta yüklenecektir. Worldpuan’ların en son kullanılabileceği gün 1 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. Puanları kullanmazsanız ertesi gün verilen puanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.