Zafer Plaza AVM BMW Çekilişi

23.12.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bursa Zafer Plaza AVM ‘de 01 Kasım 2016 ‘da başlayıp 31 Mart 2017 ‘de sonlanacak olan BMW Çekilişi hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zafer Plaza AVM BMW Çekilişi

Özellikle yılın son günlerinde insanların para harcama limitlerini biraz daha arttırıyor olmaları nedeniyle alışveriş merkezleri müşteri kapma yarışına başladılar bile. Şehir merkezlerinde alışveriş merkezi sayılarının artması hafta sonlarında yoğun kalabalıkların yaşanıyor olmasına rağmen özellikle hafta içlerinde müşteri sorunu yaşamalarına neden olmaktadır. Stabil olarak müşteri sayılarını tutma gayretinde olan alışveriş merkezi yöneticileri bünyelerinde bulunan markaların desteklerini de alarak ziyaretçileri için çeşitli kampanyalar ve çekilişler düzenlemektedir.

Alışveriş merkezleri tarafından düzenlenen indirimler, kampanya ve çekilişler özellikle yılın son aylarından yeni yılın başlarına göre yoğun bir şekilde duyurulmaktadır. Pastadan aldığı müşteri payını arttırmak amacıyla sürekli olarak etkinlikler düzenleyerek alışveriş yapmaları karşılığında ziyaretçilerinin çeşitli çekilişlere katılmalarını sağlayan Bursa’nın ilk alışveriş merkezi olarak tanımlayabileceğimiz Zafer Plaza da bunların arasında yer almaktadır.

Tam Puan Kart adı verilen bir kart sistemini kullanan Zafer Plaza’da her 75 TL ve üzeri alışverişlerde BMW 318i çekilişine katılabilmek için 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Burada bilmeniz gereken iki detaydan birisi Tam Puan Kart’ın küçük bir form doldurularak ücretsiz olarak alınabileceğidir. İkinci detay ise 70 TL’lik alışveriş yapsanız bile bunu kartınıza işlettiğinizde daha sonra çekiliş gerçekleşene kadar 5 TL’lik bir alışveriş yapıp fişiyle beraber kartınıza işlettiğinizde Zafer Plaza BMW 318i çekilişi için 1 çekiliş hakkı kazanabileceğinizdir. 1 Kasım 2016 tarihiyle başlayan çekilişe katılım 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Bursa Zafer Plaza içerisinde yapılan alışverişlerden çekilişe katılma hakkı haricinde Tam Puan Kart aracılığıyla ziyaretçilerin puan biriktirmesi de sağlanmaktadır. Biriken puanlar Zafer Plaza tarafından belirlenen kataloglar aracılığıyla hediyeye dönüştürülebilmektedir. Ufak ev gereçlerinin olduğu katalog içeriğinde buzdolabı ve televizyon gibi büyük ürünlere de sahip olmak mümkündür. Bursa Zafer Plaza’nın haricinde içeride bulunan mağazalarında çeşitli zaman dilimlerinde Tam Puan Kart aracılığıyla alışveriş yapan müşterilere ekstra avantajlar sunabilmektedir. Bursa Zafer Plaza Tam Puan Kart vasıtasıyla katalogdan ürün seçmek için puan biriktirenlerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta yılsonunun yaklaştığı şu günlerde puanların yılın son günü sıfırlanacağının bilinmesidir. Yeni yıla sıfır puanla başlanacak olan uygulamada hak ettiğiniz ürünleri vakit kaybetmeden almalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.