Ziraat Bankası Altınyıldız Kampanyası

10.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bu yazımızda ise Ziraat Bankası Altınyıldız Kampanyası başlığı ile banka tarafından düzenlenen güncel bir fırsattan yararlanabilmenizi sağlayacağız.

Ziraat Bankası Altınyıldız Kampanyası

Ziraat Bankası diğer bankaları rekabetçi kampanyaları karşısında son dönemlerde kayıtsız kalmayarak insanların taleplerini karşılayacak promosyonlar ile müşterilerinin karşısına çıkmaya başladılar. Her zaman yaptığımız gibi kampanya detaylarına geçmeden ilgili fırsatı bir cümle ile tanıtmak istersek Bankkart Genç sahibi olan banka müşterilerinin yararlanabileceği kampanyada Altınyıldız Classics’te yer alan tüm ürünlerde % 15 gibi iddialı bir indirim sunulduğundan bahsedebiliriz.

  • Kampanyaya katılım şartı aranmamakta olup, 31 Mart 2018 tarihine kadar tüm Altınyıldız Classics mağazalarından gerçekleştireceğiniz alışverişlerde ödemenizi Ziraat Bankası Bankkart Genç ile yapmanız durumunda mağaza tarafından gerçekleştirilen tüm kampanyalara ve indirimlere ek olarak anında % 15 oranında indirim fırsatı doğacaktır.
  • BANKKART GENÇ direkt olarak yada BANKKART GENÇ kredi kartı özelliğinin kullanılması ile gerçekleştirilecek tüm alışveriş ödemelerinde % 15 Altınyıldız Classics İndirimi gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyanın belirtildiği tarihlerde tek seferde gerçekleştireceğiniz her alışverişe % 15 indirim uygulaması yapılacaktır.
  • Belirtilen mağazada, belirtilen tarihlerde % 15 indirimin sağlanabilmesi için gerekli olan tek şart alışveriş ödemesinin BANKKART GENÇ ile yapılmasının gerekliliğidir.
  • Altınyıldız Classics mağazalarında yapılan alışverişin ödemesi esnasında indirim direkt olarak kasada uygulanacaktır.
  • Bahsedilen şekilde indirim alışveriş ödemesinin gerçekleştirildiği anda direkt olarak uygulanacak olup, ödeme işleminin sonrasında BANKKART GENÇ kartının bağlı bulunduğu vadesiz hesaba veya hesap özetine her hangi bir indirim uygulanması kesinlikle söz konusu değildir.
  • Tüm kampanyalarda standart olsa da bizim tekrarlamakta fayda gördüğümüz bir durum olarak Ziraat Bankası ve Altınyıldız Classics mağazalarının kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakları saklıdır.

Bankaların farklı markaların bu tarz kampanyalarının takip edilmesi şüphesiz özellikle zaten bu tarz alışveriş yapacakların değerlendirmesi durumunda ciddi ekonomik avantajlar sağlayacaktır. Zaten kullandığımız banka kartları, kredi kartları ile zaten ihtiyacımız olan ürünlerin ciddi indirim oranlarıyla satın alınması, farklı bonus ve bedava para puan avantajlarının sunulması banka müşterileri için oldukça cazip olup bu tarz kampanya bildirimlerini düzenli olarak sizlerle paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.