Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi

16.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği ile düşük faizli kredi kullanma imkânı değerli kadınlar için yine Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi içerisinde yer almakta ve hizmetinize sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi

     Ziraat bankası özellikle kadın girişimciler için düzenlediği destek paketi ile kadınların iş hayatlarında daha da güçlenmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Ziraat Bankası, Değerli kadınların ticari yaşamda kimseye ihtiyaçları olmaması ve daha kolay bir şekilde ticari hayatlarında ilerleyebilmeleri için birbirinden avantajlı bankacılık ürün ve hizmetlerini içeren Kadın Girişimci Paketi kadınlarımızın hizmetine sunmaktadır. Ziraat bankası ile işbirliği yapmanın avantajları sadece bunlarla da kalmamakta olup ayrıca Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği ile düşük faizli kredi kullanma imkânı değerli kadınlar için yine Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi içerisinde yer almakta ve hizmetinize sunulmaktadır.

Paketten yararlanmak için Ziraat bankası internet bankacılığı, en az 2 adet otomatik ödeme talimatı ve Kobikart ürünlerine sahip olmanız yeterli olacaktır.  Kadın Girişimci Destek Paketi özellikleri şu şekildedir.

Özellikler

  • İnternet bankacılığı üzerinden yapılan tüm havale ve EFT’lerde masrafsızlık Kadın Girişimci Destek Paketine dâhildir.
  • Kredi Tahsis masrafında paketi kullanan kadınlara özel %50 indirim uygulanmaktadır.
  • 60 aya varan nakit kredilerde, işyeri alımlarında 96 ay geçerli ayrıcalıklı fiyatlar uygulanmaktadır.
  • Yıllık kart ücreti alınmamakta ve bunun yanı sıra Kobi Kart tahsisi yapılmaktadır.
  • Avantajlı POS ve Ödeme Kaydedici Cihaz Finansman tekliflerimiz vardır.
  • Paketten yararlanan kadınlarımıza özel dış ticaret işlemlerinde özel fiyatlama desteği uygulanmaktadır.
  • Teminat mektupları için özel komisyon alınmaktadır.
  • Bireysel Emeklilik Planı Teklifleri siz değerli kadınlarımızı, eşinizi ve 18 yaşının üzerindeki çocuklarınızı da kapsamaktadır.
  • Ziraat sigorta güvencesi ile bütün riskler göze alınarak teminatlandırılmış avantajlı ve birbirinden özel Sigorta Hizmeti gibi ayrıcalık ve avantajlardan yine bu pakette sahip olarak yararlanmanız mümkündür.

Başvuru Kanalları

     Kadın Girişimci Destek Paketine sahip olmak istiyorsanız herhangi bir Ziraat Bankası şubesine başvuru yapabilir ve siz de kadınlarımıza özel olarak tasarlanan bu kampanyadan ve içerisindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kadın Girişimci Destek Paketi’ne dair aklınıza takılan bütün soruları ve kampanyaya dair öğrenmek istediğiniz bütün detayları Ziraat Bankası şubelerine başvurarak öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.