Ziraat Bankası Opet Kampanyası

25.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Ziraat Bankası Opet kampanyası alıverişinizin öncesinde veya sonrasında katılımınıza müsaittir.

Ziraat Bankası Opet Kampanyası

Ziraat Bankası petrol devi Opet ile yapmış olduğu anlaşma ile araç sahiplerine kazandırmaya devam ediyor.  Özellikle son zamanlarda üst üste gelen zamlarla birlikte artık en ufak indirim ya da kampanyanın bile çok önemi olduğu görülmüş oldu. Bu nedenle katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaşılan kampanyanın kapsamının neler olduğu, katılım şartları ve merak edilen diğer noktalarına yönelik olarak verilecek cevapları öğrenmek için yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası tarafından tahsis edilen Maximum kartınız ile birlikte Opet veya Sunset istasyonlarında alacak olduğunuz yakıtlarda maxi puan kazanma imkânı tanınmıştır. Bunun için yapacak olduğunuz yakıt alımlarının farklı günlerde olması şart olarak koşulmuştur. Ayrıca 100 TL lik alımlarınızın 4. Defasında alacağınız yakıtın türüne göre 30 TL maxi puan kazanıyorsunuz. Kampanya katılımı sadece anlaşmalı Opet istasyonlarından mümkün ve bunun yanı sıra bir tarih sınırlaması da getirilmiş. Kampanyaya katılım sağlamanız için son tarih 30 Eylül 2017. Ziraat Bankası Opet kampanyası alıverişinizin öncesinde veya sonrasında katılımınıza müsaittir.

SMS vasıtası ile Opet indirim kampanyası ayrıcalıklarından yararlanabilmek için “ OPET “ yazıp bir boşluk bırakarak kullanmakta olduğunuz, Ziraat Bankası kredi kartınızın son 6 rakamını 4757 ye mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kampanya dâhilinde kabul edilen kart sadece Ziraat Bankası Maximum karttır. Bunun yanı sıra şirketinize ait olan yani ticari kredi kartlarınız, aidat alınmayan kartlarınız, maxi puan karşılığı aldığınız yakıtların ödemeleri, pos cihazı kullanılmaksızın yapılan alışverişler ve son iptal ve iade işlemleri bu kampanya kapsamında değildirler.

Alışverişinizde kazanmış olduğunuz maxi puan sadece anlaşmalı olan şubelerde geçerlidir. Bu nedenle yakıt aldığınız yerin kampanyaya dâhil olan şubelerden olup olmadığını araştırmanızda fayda vardır. Ayrıca puanlar sadece yakıt almanıza olanak sağlamaktadır. 22 Ekim 2017 tarihine kadar kullanmadığınız puanlar silinecektir. Kampanyaya sadece 1 kez katılabilirsiniz ve en fazla 30 TL kazanma fırsatınız bulunuyor. Kampanyaya dâhil olmak için göndereceğiniz mesajlar ücretsizdir. Kampanya kapsamında bulunan Opet ve Sunpet şubelerinin nereler olduğunu Ziraat bankasının sitesinden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.