Ziraat Bankası Trendyol Kampanyası

06.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Ziraat Bankası Trendyol Kampanyası başlığı ile ele alacağımız yazımızda ilgili promosyondan yararlanabilmeniz için dikkat etmeniz gereken tüm noktaları paylaşacağız.

Ziraat Bankası Trendyol Kampanyası

Ülkemizde hizmet veren tüm firmaların düzenli olarak kampanyalarını takip ettiğimiz ve sizlerle paylaştığımız inceleme yazılarımızda Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen promosyonlara pek yer vermediğimiz konusunda yorumlar alınca bu konuda da takibe başladık. Ziraat Bankası çağın gerekliliklerini takip eden bir kampanya düzenleyerek e-ticaret konusunda yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren Trendyol üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde indirim fırsatı sunmaktadır. Ziraat Bankası Trendyol Kampanyası başlığı ile ele alacağımız yazımızda ilgili promosyondan yararlanabilmeniz için dikkat etmeniz gereken tüm noktaları paylaşacağız.

Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Genç uygulamasına dâhil olan müşterilerin katılabileceği kampanya % 10 Trendyol indirimi sunmakta olup, 1 Mart 2018 ve – 31 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek alışverişlerde kullanılabilmektedir. Kampanyaya katılım şartı aranmamakta olup trendyol.com üzerinden gerçekleştirilecek alışverişin Bankkart Genç ile ödenmesi esnasında ödemeler sayfasına sistem tarafından otomatik olarak sepete yansıtılacaktır. Kampanya detaylarında %10 Trendyol İndirimi olarak ele alınsa da belirtilen tarihler arasında bir Bankkart Genç müşterisinin yararlanabileceği maksimum indirim tutarı 50 TL ile sınırlandırılmıştır.

Belirttiğimiz şekilde indirimden yararlanabilmek için farklı bir uygulamaya gerek olmayıp, kart numarasının indirim ödeme sayfasında girilmesi sonrasında direkt olarak sepete yansıtılacaktır. Ödeme sonrasında herhangi bir indirim söz konusu olmayıp, herhangi bir nedenle indirimin direkt olarak sepet tutarına ödeme onayından önce yansıtılmaması durumunda ödeme işlemini gerçekleştirmeniz tavsiye edilmemektedir. Bu kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde trendyol.com alışveriş sitesi üzerinde de farklı promosyonlar sunulabilmekte ve bu kampanya ile diğerlerinin birleştirilmesi mümkün olmamaktadır. Bu yüzden bizlerden sizlere tavsiyemiz sizin için maddi avantajı en çok olan kampanyadan yana tercihinizi kullanmanız olacaktır. Her kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da standart olsa da belirtmekte fayda görüyoruz kampanyayı düzenleyen markalar Ziraat Bankası ve Trendyol.com kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutmaktadır. İlgili kampanyadan yararlanarak indirimli olarak alım yaptığınız ürünleri iade etmek istediğinizde indirimli olarak satın aldığınız tutarlardan iade işlemlerinin başlatılacağı bilgisini de sizlerle paylaşarak şimdiden iyi ve kazançlı alışverişler dilemek istiyoruz. Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulan farklı kampanyalar ile karşınızda olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.